Náš tým

Osvědčení trenéři pro začátečníky i profíky

Náš tým tvoří osvědčení trenéři a instruktoři nejrůznějších zaměření v oboru fitness a sportu, které pohyb prostě baví. Ať už hledáte průvodce zdravotním cvičením nebo trenéra, který vás dovede k výsledkům, s naším týmem budete v nejlepších rukách.

O našich trenérech

Spolupracujeme jen
s osvědčenými trenéry

Každého z nás baví něco jiného a každý máme jiné potřeby, proto je náš tým trenérů složený ze specialistů na nejrůznější směry pohybu. Ať už hledáte průvodce zdravým pohybem, pomocníka s redukcí váhy, chcete zlepšit své časy, naučit se shyb nebo na to prostě nechcete být sami, věříme, že v našem týmu trenérů najdete toho správného parťáka, který vám s vaším cílem pomůže.

Všichni naši trenéři a instruktoři prochází výběrovým řízením, abychom měli jistotu, že mají potřebné vzdělání a praxi a mohli jsme je vám s klidným srdcem doporučit.

Proč mít svého trenéra

Osobní trenér je perfektní volbou, pokud s pohybem a fitness začínáte. Vše vám ukáže, dohlédne na správné provedení cviků a nastaví s vámi trénink tak, aby byl na míru vám, a hlavně vás bavil.

Nestyďte se oslovit osobního trenéra, i když už se nějaký čas sportu věnujete. Pomůže vám posunout se o kus dál, motivovat vás a upravit trénink tak, aby vyhovoval potřebám vašeho zdraví a sportovního zaměření.

Výběr trenéra/trenérky

Koukněte na profily našich trenérů a vyberte si toho, který bude vyhovovat vašim potřebám. Pokud byste si nevěděli rady, můžete využít náš poptávkový formulář a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Trenéři využívají prostor fitness centra pro poskytování svých služeb. Platba za trenérskou činost je fakturována trenérem přímo klientovi, dle ceníku trenéra. Klient platí sám vstup do fitness.

Skupinové lekce

Instruktoři

Na výběr instruktorů skupinových lekcí dbáme stejně pečlivě, jako na výběr trenérů. Řada z nich působí právě i jako osobní trenéři, takže jejich profil můžete vidět o kousek výše mezi osobními trenéry.

Trenéři

Squash

Pokud vás squash baví a chcete se zlepšovat, i v tom vám můžeme pomoct.
Již brzy vám představíme naše trenéry squashe.

Ostatní

vedení pobočky

martina_vujkova

Martina Vujková

Vedoucí recepce

zpětná vazba

Pokud byste nám chtěli dát jakoukoliv zpětnou vazbu, budeme za ní my i naši trenéři rádi. Pokud něco není v pořádku, pokusíme se to dát dohromady. A slova chvály náš tým také vždy potěší. Zprávu nám můžete nechat zde.

Chci být trenérem

Pokud máte zájem stát se součástí našeho trenérského týmu, kontaktujte nás. Všichni naši trenéři prochází výběrovým řízením, abychom měli jistotu, koho svým klientům doporučujeme a že mají potřebné vzdělání. Bez výběrového řízení a předchozí domluvy není u nás možné trenérskou činnost provádět.