INSTRUKTORKA - Funkční trénink

Jana Slezáková

Sport byl dlouho součástí mého života. Nejprve jako koníček, z kterého se stala práce, která mě naplňuje. Motivovat lidi a poté vidět jejich radost a progres je největší odměnou.

Kruhový trénink si užijí jak začátečníci, tak pokročilí. Těšit se můžete na kombinaci silových cviků s prvky lehkého kardia. Procvičíme celé tělo a zapojíme každou svalovou skupinu. Vyzkoušíme cviky s vlastním tělem, ale zapojíme také jednoručky, TRX, bosu aj. Na konci lekce dopřejeme tělu odpočinek ve formě lehkého protažení. Chybět nebude ani sestavený hudební playlist, který bude sám o sobě motivací. Těším se na Vás.

Vzdělání

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce