TRENÉR / INSTRUKTOR

Lukáš Bechný

Pokud chcete nejen zdravě vypadat, ale i zdravě žít, vydejte se se mnou na svou fitness cestu a pod mým vedením dosáhněte svých vytoužených výsledků, ať už jste začátečník, nebo pokročilý.

Od mala jsem se věnoval nejrůznějším sportům (tenis, fotbal, cyklistika a lyžování), kterým se stále věnuji. Avšak fitness je pro mě obor, který mě nadchl nejvíce.

V trénincích se snažím vyhovět individuálním potřebám klientů a jsem přesvědčen, že cvičení má kromě výsledků primárně bavit.

V případě spolupráce je tréninkový plán, pomoc nastavení jídelníčku, probrání suplementace a měření na INBODY bez dalšího poplatku.

Před spoluprací vás požádám o bezplatnou konzultaci u nás ve fitku kde bychom probrali vše potřebné.

Vzdělání

Ceník

Jednotlivci

Dvojice

SPECIALIZACE

Klienti nejvíce oceňují

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce