TRENÉRKA

Nikol Ulbrichtová

Ahoj, jmenuji se Nikol a jsem osobní fitness trenérka a certifikovaná výživová poradkyně. V této oblasti se pohybuji již více než 12 let. Od dětství se věnuji sportu, začala jsem baletem, gymnastikou, atletikou a nakonec jsem si našla cestu k fitness.

Prošla jsem si soutěžemi ve fitness bikini a fitness model. Dnes cvičím pro radost a pro všechny benefity, který zdravý pohyb přináší. Aktivní životní styl se stal součástí mého života, naučil mě vnímat tělo a mít radost z každého pohybu. 

Své klienty se snažím motivovat a inspirovat k dosažení jejich cílů a být po celou dobu oporou. Každý může být fit a cítit se dobře, jen je zapotřebí najít stravovací a pohybový balanc, který má každý jiný. Pomohu Vám ho najít na základě Vaší zpětné vazby a mých zkušeností. Budu se těšit na spolupráci. 

Vzdělání

SPECIALIZACE

Klienti nejvíce oceňují

Ceník

Individuální osobní trénink

Cvičení ve dvojici

Stravovací plán

Podmínky spolupráce

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce