TRENÉRKA

Markéta Rejmanová

Ve světě sportu a fitness se pohybuji od roku 2010, kdy jsem pomáhala studentkám FTVS (fakulta tělesné výchovy a sportu) s přípravou na zkoušky a státnice. Díky tomu jsem si uvědomila, že i já bych se ráda věnovala sebevzdělání ohledně sportu. Začala jsem se aktivně zabývat fitness a v roce 2014 jsem si našla práci ve fitku a od té doby je pohyb a zdravý životní styl mojí součástí.

Vzdělání

Ceník

SPECIALIZACE

Klienti nejvíce oceňují

reference

S Klárkou sme si sadli od prvého tréningu a ako človek, ktorý pred tým moc necvičil a považoval sa za "pohybovo nezdatného" som o sebe i o cvičení okamžite zmenila názor. 🙂 Pri cvičení dbáme na správnu techniku a vďaka tomu sa cítim nie len bezpečne, ale zároveň si vždy vyčistím hlavu a nesústredím sa len na čo najrýchlejší výsledný efekt, čo by bola zbytočná a krátkodobá cesta za zdravím. I náročnejšie tréningy zvládam rada a vždy sa na ne teším.
Klaudia L.
Osobní tréninky
S Klárkou Růžičkovou jsem začal cvičit před rokem. Líbí se mi, že každá hodina je zaměřena přesně na moje potřeby a cviky jsou sestaveny s ohledem na výsledky, kterých chci dosáhnout. Klárka stále přichází s novými cviky, všechno mi předvede, vysvětlí a učí mě zacházet se stroji v posilovně. Klárka je zároveň velmi přátelská, na každou hodinu s ní se těším, i když zrovna nemám energii na cvičení, ona mi tu energii dodá a já to vždy dám.
Tomáš V.
Osobní tréninky
Treningy s Klarou su vzdy v dobrej nalade a s usmevom. Ako osobna trenerka je na trening vzdy pripravena, cviky detailne vysvetli, predvedie a nasledne klienta pozorne kontroluje. Vazim si, ze respektovala moju zaciatocnicku uroven a treningy tomu prisposobila, takze som sa vyhol akemukolvek zraneniu. Okrem plnohodnotneho treningu rada poradi napriklad s regeneraciou svalov po treningu ci s upravou jedalnicku.
Olda K.
Osobní tréninky
Když jsem začala s výživovým poradenstvím u Kláry, tak jsem měla trochu zkušeností s jinými poradci z předchozích let. Věděla jsem sice, do čeho jdu, ale Klára předčila moje očekávání. Pod jejím vedením jsem zaznamenala zásadní změny a navíc její přístup a to, že byla vždycky k dispozici mi poradit, moc oceňuji. Vždycky mi hravou formou sestavila jídelníček a zajímala se o to, co mám ráda.
Kristina V.
Výživové poradenství
Klářino výživové poradenství mi ukázalo, že jíst zdravě neznamená se omezovat, že pokud chce člověk zhubnout, nemusí držet diety a hladovět. S Klárou spolupracuji 2 měsíce a její vedení a rady mi změnily úplně pohled na stravu. Vše mi dává smysl i po tak krátké době a výsledky jsou až neuvěřitelné. Klára zohlednila do výživového plánu všechny moje aktivity, životní styl a chutě. Díky naší spolupráci se cítím po celé dny plný energie, i když mám za sebou náročné dny. Kláru bych doporučil všem! Díky Klárko!
Dan
Výživové poradenství
Ke Klárce na individuální lekce jsem chodila v různých momentech života (po potratu, před svatbou, v těhotenství) a vždycky bylo cvičení naprosto skvěle přizpůsobeno tomu, co jsem zrovna potřebovala. Klárka je skvělá trenérka, mám k ní naprostou důvěru, a i když si dávám při hodinách mega do těla, uteče to jako voda. Cvičení jsou různorodá, takže se nikdy nenudím, zároveň vím, že konečně dělám cviky správně a neničím si tělo. Je to asi poprvé v mém životě, kdy se opravdu upřímně těším na cvičení a mám dobrou náladu před, během i po něm, což je v kombinaci s viditelnými výsledky naprosto k nezaplacení.
Kačka
Cvičení pro těhotné / po porodu
Klára je člověk na svém místě. Cvičíme spolu zhruba od 5. měsíce mého těhotenství a i díky pravidelným tréninkům se cítím po celou dobu skvěle. Cvičení mi pomáhá udržovat se v kondici, předcházet bolesti zad a fyzicky se připravit na porod. Klára mi navíc dává různé rady ohledně probíhajícího těhotenství a je vidět, že s tréninky těhotných má bohaté zkušenosti. Navíc vím, že pod jejím dohledem bude cvičení přínosem a neuškodím nevhodně vybranými cviky sobě nebo miminku. Během cvičení Klára velmi dbá na správnou techniku provedení a na to, aby cviky skutečně přinesly kýžený efekt. Výběr cviků je pestrý a trénink předem promyšlený, abychom zapojily všechny důležité svalové partie. Tréninky s Klárou mohu jen doporučit. Porodem naše spolupráce určitě neskončí !
Barča
Cvičení pro těhotné / po porodu