Fyzioterapeutka / Osobní trenérka

Bc. Barbora Chaloupková

Zaměřuji se na silový trénink, redukci hmotnosti a zvýšení fyzické kondice. Díky vzdělání ve fyzioterapii nabízím cvičení po poúrazových stavech a operacích, cvičení v těhotenství a po porodu a tréninky vedené ke zmírnění dlouhodobých obtíží pohybového aparátu (bolesti zad, skolióza, bolest v oblasti krční páteře atd.).

Během tréninků dbám především na provedení. Své klienty učím jak se správně hýbat nejet v posilovně ale i v běžném životě.

Vzdělání

V roce 2021 jsem vystudovala fyzioterapii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovi.

Mezi mé absolvované kurzy patří

Ceník

IČ: 09529004; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Barbora Chaloupková

Proč by mě měli klienti vyhledat

SPECIALIZACE

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce