TRENÉR

David Ulbricht

Specialista na redukci hmotnosti a formování

Společně si stanovíme cíl, kterého chcete dosáhnout. Podle tohoto cíle nastavíme intenzitu tréninkové lekce se zohledněním na Váš aktuálního fyzický stav a také se zaměříme na úpravu stravy, kde zohledníme odmítané, žádané potraviny a alergie.

Zakládám si na efektivním řešení problému a osobním přístupu. Od klienta očekávám spolehlivost, upřímnost a komunikaci, která je vždy důležitá pro splnění zadaného cíle.

Před začátkem spolupráce Vás vždy požádám o nezávaznou osobní konzultaci v ToFitko Pod Komínem, kde probereme vše potřebné, zodpovím Vaše dotazy a provedu Vás prostory fitness centra. Nezávazná osobní konzultace je zdarma

Sportovní začátky v dorosteneckém basketbalu (Děčín), přes zranění ke sportovní kulturistice a nyní trenérem na plný úvazek od roku 2014.

Vzdělání

SPortovní úspěchy

Ceník

Trénovat 1x týdně s trenérem

Trénovat 2x týdně s trenérem

Trénovat 3x týdně s trenérem

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

V ceně není zahrnut vstup do fitness centra. Poplatek za zrušení rezervovaného termínu trénink. lekce méně než 24h předem = 100% z ceny tréninku. Jestliže se nepodaří vyčerpat část trénink. lekcí do 30 dní, následuje pravidelná úhrada za spolupráci na další tréninkové období (30 dní) a nevyčerpané trénink. lekce přesouváme do dalšího období. V případě, že se rozhodnete spolupráci ukončit, nevyčerpané trénink. lekce nelze nárokovat.

IČ: 02732050; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: David Ulbricht