Náš tým

Osvědčení trenéři pro začátečníky i profíky

Náš tým tvoří osvědčení trenéři a instruktoři nejrůznějších zaměření v oboru fitness a sportu, které pohyb prostě baví. Ať už hledáte průvodce zdravotním cvičením nebo trenéra, který vás dovede k výsledkům, s naším týmem budete v nejlepších rukách.

Proč mít svého trenéra

Osobní trenér je perfektní volbou, pokud s pohybem a fitness začínáte. Vše vám ukáže, dohlédne na správné provedení cviků a nastaví s vámi trénink tak, aby byl na míru vám, a hlavně vás bavil.

Nestyďte se oslovit osobního trenéra, i když už se nějaký čas sportu věnujete. Pomůže vám posunout se o kus dál, motivovat vás a upravit trénink tak, aby vyhovoval potřebám vašeho zdraví a sportovního zaměření.

Výběr trenéra/trenérky

Koukněte na profily našich trenérů a vyberte si toho, který bude vyhovovat vašim potřebám. Pokud byste si nevěděli rady, můžete využít náš poptávkový formulář a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Trenéři využívají prostor fitness centra pro poskytování svých služeb. Platba za trenérskou činost je fakturována trenérem přímo klientovi, dle ceníku trenéra. Klient platí sám vstup do fitness.

Osobní trenéři

Fox gym

Tito trenéři jsou ve Fox Gymu jako doma.

Osobní trenéři

Pod Palmovkou

Pokud by vám nestačil výběr trenérů působících přímo ve Fox Gymu, můžete oslovit někoho z našich trenérů v nedalekém ToFitko | Pod Palmovkou.

zpětná vazba

Pokud byste nám chtěli dát jakoukoliv zpětnou vazbu, budeme za ní my i naši trenéři rádi. Pokud něco není v pořádku, pokusíme se to dát dohromady. A slova chvály náš tým také vždy potěší. Zprávu nám můžete nechat zde.

Chci být trenérem

Pokud máte zájem stát se součástí našeho trenérského týmu, kontaktujte nás. Všichni naši trenéři prochází výběrovým řízením, abychom měli jistotu, koho svým klientům doporučujeme a že mají potřebné vzdělání. Bez výběrového řízení a předchozí domluvy není u nás možné trenérskou činnost provádět.