Náš tým

Osvědčení trenéři pro začátečníky i profíky

Tým ostatních poboček tvoří osvědčení trenéři a instruktoři nejrůznějších zaměření v oboru fitness a sportu, které pohyb prostě baví. Ať už hledáte průvodce zdravotním cvičením nebo trenéra, který vás dovede k výsledkům, s naším týmem budete v nejlepších rukách.

PROČ MÍT SVÉHO TRENÉRA

Osobní trenér je perfektní volbou, pokud s pohybem a fitness začínáte. Vše vám ukáže, dohlédne na správné provedení cviků a nastaví s vámi trénink tak, aby byl na míru vám, a hlavně vás bavil.

Nestyďte se oslovit osobního trenéra, i když už se nějaký čas sportu věnujete. Pomůže vám posunout se o kus dál, motivovat vás a upravit trénink tak, aby vyhovoval potřebám vašeho zdraví a sportovního zaměření.

Výběr trenéra/trenérky

Koukněte na profily našich trenérů a vyberte si toho, který bude vyhovovat vašim potřebám. Pokud byste si nevěděli rady, můžete využít náš poptávkový formulář a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

zpětná vazba

Pokud byste nám chtěli dát jakoukoliv zpětnou vazbu, budeme za ní my i naši trenéři rádi. Pokud něco není v pořádku, pokusíme se to dát dohromady. A slova chvály náš tým také vždy potěší. Zprávu nám můžete nechat zde.

Chci být trenérem

Pokud máte zájem stát se součástí našeho trenérského týmu, kontaktujte nás. Všichni naši trenéři prochází výběrovým řízením, abychom měli jistotu, koho svým klientům doporučujeme a že mají potřebné vzdělání. Bez výběrového řízení a předchozí domluvy není u nás možné trenérskou činnost provádět.

Osobní trenéři

Fox gym trenéři

Naši vlastní trenéři, kteří jsou u nás doma.

NAŠE SKILLS

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI TRENÉRA

Potřebujete poradit s výběrem trenéra? Pracujeme pouze s profesionály ve svém oboru, kteří s námi pohybem žijí. Pokud se přeci jen nemůžete rozhodnout, vyplňte dotazník a my vám pomůžeme.

NEUSTÁLÝ ROZVOJ ZNALOSTÍ
0%
SCHOPNOST EMPATIE A MOTIVACE
0%
SPOLEHLIVOST A DOCHVILNOST
0%
SPORTOVEC TĚLEM I DUŠÍ
0%