Vaše místo pro komplexní trénink

ToFitko | kde jsem sám / sama sebou 

Naše benefity

Proč a jak k nám?

Koncept Fox Gymu je postaven na bezobslužných individuálních vstupech v maximální kapacitě 4 osob v jeden čas. Proto je nutné mít pro vstup rezervaci.

Poprvé do Fox Gymu

Jedenkrát je třeba se stavit u nás na recepci Fitness Světa pod Palmovkou. Zde dostanete oproti podpisu vstupní kód a případně vám pomůžeme s registrací v rezervačním systému.
Než vyrazíte na trénink, je třeba si rezervovat svůj čas. Časový slot rezervace je 1h a je nutné ho pro trénink dodržet.

Platba

Platba za vstup proběhla buď při rezervaci vašeho času (permanentka a kredit) nebo při využití MS karty ji přímo proti vstupu sami načtete.

OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVY

Již víte co a jak. Na hlavní recepci již nemusíte.
Stačí si vytvořit rezervaci svého času a dodržet ji.
Pokud byste měli jakékoliv náměty či dotazy, neváhejte nás kontaktovat..

NENUTÍME ČLENSTVÍ

Je na vás, jestli si vyberete jednorázové vstupy, časovou nebo kreditní permanentku. Dáváme na výběr, netlačíme, nemanipulujeme. Přijímáme Multisport karty i další benefitní platební systémy.

Při příchodu...

...na adresu Fox Gymu (Novákových 16, Praha 8) využijete svůj kód (u vstupních vrat nalevo), projdete dále do vnitrobloku ještě jednou bránou a následně zadáte znovu svůj kód již u dveří přimo do gymu.

občerstvení

V gymu pro vás máme připravené drobné občerstvení jako je káva, vody, tyčinky atd. Pokud si něco dáte, prosíme, zaplaťte kartou na terminálu u monitoru. Na druhou stranu účtenky zapište co jste měli a zanechte nám ji v boxíku. Prosíme, umyjte po sobě nádobí.

OSTATNÍ PRAVIDLA

Když opouštíte prostor, ujistěte se, že je vypnutá hudba, zhasnuto a je zavřené okno a dveře.
Před 7:00 a po 21:00 udržujte hluk v přijatelné míře. Pokud větráte, snižte hlasitost hudby a během této doby nechte okno otevřené jen na ventilci. Děkujeme, že nám pomáháte vycházet se sousedy.

BAVÍ NÁS TO

Od recepce, přes trenéry až po management bereme pohyb, sport a cvičení jako poslání. Uvědomujeme si jejich význam a nutnost a rádi děláme průvodce tímto světem. Víme, že to má smysl.

Galerie

Jak to u nás vypadá

ToFitko | FoxGym je navržené pro komplexní silový, specializovaný OCR i bojový trénink. Maximální kapacita jsou 4 osob v jeden čas.

KONTAKT

JSME TU PRO VÁS

Najdete nás na adrese Novákových 16, Praha 8 (kousek od metra Palmovka) a můžete si zacvičit každý den od 5:00 do 23:00.

První fitko, kde se nebojím cvičit. Přátelská atmosféra a nic mi tu nechybí. Tohle místo je moje srdcovka.
Monika Dubnová
Klientka
Velmi příjemné fitko, milý personál a vše čisté. Navštěvuji pravidelně a rád.
Daniel Riess
Klient

o nás

NÁŠ PŘÍBĚH

Ve fitness působíme již od roku 2011. Postupně vše budujeme s našimi klienty po boku a přidáváme pobočky. Pokud vás zajímá celý náš příběh, budeme rádi, když si ho přečtete.