semi-privátní gym, kde najdete vše potřebné

Soukromí pro váš komplexní trénink

Naše benefity

Proč a jak k nám

Koncept Fox Gymu je postaven na bezobslužných individuálních vstupech v maximální kapacitě 3 osob v jeden čas. Proto je nutné mít pro vstup rezervaci.

Poprvé do Fox Gymu

Jedenkrát je potřeba se zastavit u nás na recepci ToFitko | Pod Palmovkou. Tam vyřídíme formality, dostanete přístupové instrukce a pak již chodíte jen do soukromí Fox Gymu. Detailní pravidla naleznete na stránce PRVNÍ NÁVŠTĚVA.

NENUTÍME ČLENSTVÍ

Je na vás, jakou naši nabídku využijete. Máme permanentky kreditní, měsíční i roční. Dáváme na výběr, netlačíme, nemanipulujeme. Přijímáme Multisport karty i další benefitní platební systémy.

Permanentky napříč pobočkami

Ať si pořídíte jakoukoliv permanentku (časovou nebo kreditní), můžete ji využívat ve všech třech pobočkách ToFitko - Fox Gym, Pod Palmovkou, Pod Komínem.

BAVÍ NÁS TO

Od recepce, přes trenéry až po management bereme pohyb, sport a cvičení jako poslání. Uvědomujeme si jejich význam a nutnost a rádi děláme průvodce tímto světem. Víme, že to má smysl.

Galerie

Jak to u nás vypadá

ToFitko | Fox Gym je navržené pro komplexní silový, specializovaný OCR i bojový trénink. Maximální kapacita jsou 3 osoby v jeden čas.

KONTAKT

JSME TU PRO VÁS

Najdete nás na adrese Novákových 16, Praha 8 (kousek od metra Palmovka) a můžete si zacvičit každý den od 5:00 do 23:00.

První fitko, kde se nebojím cvičit. Přátelská atmosféra a nic mi tu nechybí. Tohle místo je moje srdcovka.
Monika Dubnová
Klientka
Velmi příjemné fitko, milý personál a vše čisté. Navštěvuji pravidelně a rád.
Daniel Riess
Klient

o nás

NÁŠ PŘÍBĚH

Ve fitness působíme již od roku 2011. Středobodem všeho jsou pro nás naši klienti. Pro ně a s nimi po boku postupně budujeme a dotváříme naše pobočky.