Osobní trenérka fitness se specializací na kalistheniku

Mgr. Laďka Jeřábková

Miluji pohyb všeho druhu!

Jmenuji se Laďka Jeřábková a jsem osobní trenérka s 5letou praxí.

Funguji v prostorech ToFitko Pod Palmovkou a to v rámci osobních i skupinových lekcí. V letních měsících spolu s klienty cvičím venku na čerstvém vzduchu na workoutových hřištích, což pokládáme já i mí klienti za velký benefit. Specializuji se zejména na cvičení s vlastní tělesnou vahou – kalisthenika, ale ráda Vám pomohu/poradím i v přípravě na terénní překážkové závody – OCR. Pořádám též výukové kurzy a workshopy.

Celý život sportuji. Mé pracovní zkušenosti ve sportu začaly zejména s nástupem na Fakultu tělesné výchovy a sportu před 6 lety. Začínala jsem pracovat hlavně s dětmi a na rozvoji jejich všeobecné pohybové zdatnosti, posléze na základech gymnastiky. Během začátků studia FTVS jsem se poprvé seznámila s kalisthenikou a zcela jí propadla. Do té doby jsem již dlouho před tím měla posilování s vlastní tělesnou hmotností v oblibě, ovšem s trenérem David Rejl, nynějším jediným WCO Elite Coachem v ČR a dovolím si tvrdit že nejlepším trenérem kalistheniky v naší republice, mé cvičení nabylo úplně jiných rozměrů. Začala jsem tak soutěžní sport dělat v dospělosti! Kalisthenika – street workout, jakožto relativně mladý sport, mi spolu ruku v ruce s FTVS změnil životní styl, priority a náplň volného času. Přinesl mi spoustu přátel v této komunitě nejen na závodech a naučil mne mnoha věcem.

„Kalisthenika mi spolu s FTVS změnila životní styl“

V současné době mým hlavním zaměstnáním je trenérství kalistheniky, kterému se věnuji již 3 roky – a to zejména individuálním tréninkům. Desítky pravidelných klientů mi však s oblibou chodí i na skupinové lekce. Za předpokladu plnění mých rad a pokynů se u 96% klientů výsledky objevují již do 3 měsíců!

Mým ideálem je starořecká Kalokagathia, neboli harmonie těla a duše, vytříbená mysl a zdravé tělo. Věřím v komplexnost, a proto se také tělem zabývám jako celkem, ne jeho částmi. Ve svém komplexním přístupu se u klientů zaobírám tréninkovými metodami, výživou, regenerací, psychikou a celkovým zdravím. Snažím se dělat tréninky pestré a hravé. Zároveň si neustále doplňuji vzdělání na kurzech a workshopech.

„Předávání svých zkušeností a výsledky klientů mě nabijí pozitivní energií!“

Chceš i Ty vyzkoušet, co kalisthenika obnáší? Chceš se naučit mít kontrolu nad svým vlastním tělem? Naučit shyb nebo jiný pokročilejší cvik? Změnit svůj život k lepšímu? Ať už jsi úplný začátečník nebo mírně pokročilý, napiš mi a společně vymyslíme, jakým způsobem Ti nejlépe dokážu pomoci na cestě za Tvým vysněným cílem. Budu se těšit!

Vzdělání a certifikace

Úspěchy Calisthenics

úspěchy OCR

ceník

Máte-li zájem o mé služby, neváhejte se ozvat a společně si sjednáme nezávaznou startovní schůzku, kde najdeme nejlepší možnost spolupráce dělanou Vám na míru a pro Vaše potřeby! Těším se na Vás!

IČ: 08858284; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Mgr. Laďka Jeřábková

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

reference

Laďku jsem si našla, abych se posunula trochu dál ve svém sportování. Je skvělá jako člověk a jako trenérka je na svém místě - dokáže mě vyhecovat k větším výkonům a každou lekci jsem o kousek dál. Slovo "nejde" při jejích lekcích neexistuje. Platí zde heslo: "pokud nemůžeš, přidej", ale v jejím podání to funguje opravdu na 100% a dokážu překonat sama sebe. Na každou lekci se těším kvůli její energii, úsměvu a pokaždé jsem zvědavá, co nového si na mě připravila. Jako člověk je skvělá v tom, že respektuje limity a hranice jednotlivce. Už teď se těším na další spolupráci s ní!
Petra S.
Laďka je extrémně spolehlivý, přívětivý a hodný člověk. Na tréninku dá ale člověku pořádně zabrat. ❤️
Jan Ž.
Poslední opakování u Laďky nehledejte. Neexistuje! Tréninky, které vás motivují a chcete na sobě dál makat. Vidíte a cítíte pokrok. Dokážete to, co vás ani nenapadlo. Pomůže vám zvládat překážky a plnit cíle. Svůj progres z nuly na současný stav považuji za obrovský. Toto si troufnu napsat i přes to, že mě to jistě bude stát přidaná opakování v tréninku. Baví!!!
Jitka Š.
U Laďky jsem absolvoval skupinový i individuální trénink zaměřený na kalisteniku. V obou případech jsem byl velmi spokojený. Rozhodně doporučuji! Laďka dbá na správné technické provedení, zná spoustu cviků a tak dokáže trénink přizpůsobit a udělat zajímavým. Super je, že se sama kalistenice věnuje, a je dost dobrá. Nemá jen naučenou teorii - má i vlastní praxi a zkušenosti, jak ze cvičení tak třeba z OCR závodů.
Ladislav K.