Naše služby

co u nás najdete

Máme kompletní vybavení pro cvičení všeho druhu, ať už s pohybem začínáte nebo jste vášnivými sportovci. Snažíme se být protiváhou velkým a neosobním fitness továrnám a vytvářet příjemné prostředí, abyste se cítili při cvičení dobře. Pomáháme s prvními krůčky začátečníkům, ale máme vybavení a prostor i pro trénink profesionálních sportovců.

Tofitko, kde najdu vše

FITNESS

Prostor ToFitko | Pod Palmovkou je protiváhou velkým a často neosobním fitness továrnám. Jsme rodinný podnik a děláme naši práci tak, aby bavila nejen nás, ale hlavně vás. Jsme rádi, že se k nám lidé nechodí předvádět a pumpovat si své ego, ale že cvičí pro své zdraví a dobrý pocit. Na začátečníky nekoukáme shora, ale snažíme se jim vždy pomoci.

Co Vás čeká:

Dbáme na to, abychom měli velký počet pomůcek nejen na funkční trénink. Aby vás trénink jen tak neomrzel a mohli jste objevovat stále nové cviky. V posilovně najdete například dvě sady jednoruček, kompletní sadu ketllebellů, sandbagy, medicinbaly, TRX, gymnastické kruhy, flowin, bosu, švihadla, plyometrické bedny a stupínky, přehršel odporových gum a mnoho dalšího.

Jsme trochu ujetí na fitness pomůcky, které znevšední váš trénink:

Slackline Gibbon, powerplate, Terra Core, závěsný systém MadMax, nekonečné lano RVVL, šplhací lana, pole dance tyč, jógová síť, My Buddy stalky a pomůcky, pegboard, tyče Stickmobility, Gymnastics Forza, masážní míčky, válce a rollery, vícero druhů úchopů a úchytů na lezení – trénink na OCR závody a mnoho dalších menších vychytávek

Vaši mysl v posilovně v pauzách mezi sériemi zaměstnají dvě velkoplošné tématické malby STOVIT design.

Využijte pro vstup některou z našich permanentek

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže.

Pokud si chcete dopřát permanentku i se skupinovými lekcemi nebo wellness, podívejte se na naší celou se nabídku. Permanentky zakoupené pro Fitness Svět pod Palmokou platí i do našeho nedalekého soukromého fitka Fox Gym

OSOBNÍ TRÉNINKY

Náš tým tvoří zkušení trenéři nejrůznějšího zaměření v oboru fitness a sportu. Ať už hledáte průvodce zdravotním cvičením nebo trenéra, který vás dovede k výsledkům, s naším týmem budete v nejlepších rukách.

Tofitko, kde najdu vše

Spoteee Running Zone - kardiozóna

podívejte se k nám

tofitko, kDE na to nejsem sám

Skupinové lekce

Na většinu lekcí můžete přijít i jako úplný začátečník. Jen na to před začátkem lekce upozorněte instruktora a on vám dá potřebne informace a během hodiny na vás více dohlédne. Pokud úplně začínáte s pohybovými aktivitami, vybírejte si pro začátek raději lekce typu body and mind.

Zarezervujte si své místo a využijte pro vstup některou z našich permanentek

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže.

tofitko, kDE na to nejsem sám

Lekce body & mind

Ashtanga Vinyasa jóga

Cvičíme zkrácené varianty první a druhé série Ashtanga Vinyasa jógy, jejich kombinace a cvičení pro rozhýbání páteře, kyčlí a ramen jako průpravu pro náročnější pozice. Lekce jsou fyzicky lehce náročnější, ale zdaleka nezáleží na síle či pružnosti. Každý cvičí podle své vlastní dispozice a zaměřuje se na tu úroveň jógy, která je pro něj v dané chvíli nejpodstatnější. Během cvičení zdůrazňujeme relaxaci částí těla, jejichž zapojení není v danou chvíli potřeba, a dále koncentraci na Múlabandhu a dech.

Powerjóga

Využívá základní prvky z jógy a je zaměřena na rozvoj fyzické i psychické kondice. Cílem je celkové posílení těla a formování postavy.

Pilates

Koordinační, posilovací a protahovací cvičení zaměřené na hluboký svalový systém, pro správné držení těla a správnou funkci páteře.

Zdravá záda

Zdravotní cvičení s komplexním mobilizačním a regeneračním účinkem na pohybový aparát. Lekce jsou zaměřeny především na zvýšení a udržení dobré kondice páteře a kloubů, na úpravu svalových dysbalancí, odstranění špatných pohybových stereotypů a na navození duševní relaxace i dobré nálady.

tofitko, kDE na to nejsem sám

kondiční a silově kondiční lekce

Kruhový trénink

Tréninková metoda pro rozvoj fyzické kondice a formování a posílení celého těla vhodná pro muže i ženy. Variabilní cviky komplexně zapojují většinu svalových skupin v těle. Cvičení přispívá ke zvýšení odolnosti těla vůči úrazům a aktivuje oslabené svalstvo, zejména pak hluboký stabilizační systém/core/střed těla. Jednotlivé cviky jsou prováděny v rychlém sledu ve vyšší tepové frekvenci pod dozorem zkušeného lektora. Cvičení s vahou vlastního těla i pomůcek (expandery, fitball, bosu, flowin ad.) Součástí tréninku je zahřátí (kardio), dynamický strečink a na závěr statický strečink.

TRX

TRX (Total - body Resistence Exercise) byl vyvinut předními lékařskými a sportovními kapacitami speciálně pro americké vojenské a speciálními jednotky. Skupinové cvičení na závěsném systému nabízí propracovaný moderní funkční trénink s vlastní vahou.

TRX Kardio

Lekce je vedena metodou HIIT (intenzivní intervalový trénink), která je zaměřená na střídání maximální a nízké intenzity zatížení. Takto intenzivní trénink podpoří kardiovaskulární systém a redukuje hmotnost při zachování stávající svalové hmoty. Zlepší vaši tělesnou zdatnost a kondici. Tělo rychle spaluje tuky, endorfiny se vyplaví a vy se budete cítít skvěle.

Intervalový trénink HIIT

Vysoce intenzivní intervalový trénink (anglicky High-intensity interval training, HIIT) je druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Zásadní výhodou tohoto tréninkového konceptu je to, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení, ale i po něm.

Ranní express

Jedná se o posilovací cvičení zaměřené na celkový rozvoj kondice. Cílem cvičení je zapojit všechny svalové skupiny. Komplexního zapojení je docíleno cvičením s vlastní vahou, kdy se do tréninku často zapojují pomůcky jako je TRX, BOSU nebo expandery. Docílíme tak všestrannému rozvoji pohybových schopností.

TOFITKO I PRO TY NEJMENŠÍ

pohyb dětem

Pod vedením certifikovaných lektorek si u nás zacvičÍ i vaši nejmenší.

Cvičení s kojenci

Na lekcích s miminky od 3 do 8 měsíců se setkáte s našimi lektorkami-fyzioterapeutkami, které vás provedou správným psychomotorickým vývojem dětí. Správný start je perfektní základ.

Cvičení rodičů s dětmi

Pestré a hravé aktivity pro děti od 9 měsíců do 3,5 let. Věkové skupinky jsou úzce specifikované, aby děti rozvíjely dovednosti odpovídající jejich věku. Cvičení je vedeno tak, aby podporovalo nejen pohybový, ale i sociální a rozumový vývoj dítěte.

Kurzy pro předškoláky

První samostatné cvičení bez rodičů pro děti od 3,5 do 6 let. Důraz klademe na všestranný pohybový rozvoj a zdraví prospěšné a zábavné cvičení, které vytváří u dětí kladný vztah ke sportu a smysl pro týmovou hru.

Více informací o kurzech a rezervacích naleznete na  www.pohyb-detem.cz.

Koukněte i na facebookové stránky, kde najdete více fotek, jak kurzy probíhají.

Kontakt na koordinátorku kurzů:

Pavlína Radolfová

ToFItko, kde si zasoutěžím

squash

Máme také profesionální kurt na squash. Přijďte si zahrát jen tak nebo pokud rádi soutěžíte, můžete se zapojit do Čakovické squashové ligy. Než se na squash vydáte, doporučujeme raději udělat rezervaci kurtu online. Rakety a míček vám rádi půjčíme na recepci.

ToFitko s analýzou inbody

Tělesná analýza InBody

Pro analýzu složení těla u nás můžete využít profesionálního přístroje , InBody 370s. Jedná se o vyšší řadu strojů, kterou ve fitness většinou nenajdete.

Hlídejte si společně s námi své zlepšení. S vyhodnocením vám pomůže QR kód přímo na vytištěných výsledcích nebo se nebojte zeptat některého z trenérů.

InBody 370s vám přesně změří:

Před měřením:

Kontraindikace:

Využijte vážení zdarma k některým časovým permanentkám případně za jednorázový poplatek dle platného  ceníku. Klíček od měřící místnosti i pomoc při měření vám rádi poskytneme na recepci. Pokud máte zájem o podrobnější analýzu s detailními výsledky i do vaší emailové schránky, poptejte některého z  trenérů/trenerek.

Tofitko, kde chytám bronz

Solárium

Fungujeme bez rezervace

Do bronzova opálenou kůži a hřejivý pocit sluníčka si můžete dopřát v našem novém soláriu Ergoline Evolution 600 Turbo Power. Vylepšená ventilační technika a klimatizační systém, moderní a pohodlná ergonomie, osazení trubic hybrid performance.

UV technologie

Díky speciálnímu složení plynu v UV trubicích a vyváženému spektru záření dosáhnete neuvěřitelně rychle kvalitního, tmavého a dlouhodobého opálení a načerpáte vitamín D pro své zdraví. Již po několika návštěvách budete, jak kdybyste přijeli z dovolené od moře.

Samozřejmostí jsou bezpečné trubice odpovídající aktuálním normám, které pravidelně měníme a hlídáme jejich životnost. 

Využijte pro vstup slevu přes nabitý kredit

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže.

Při opalování v soláriu je třeba dodržovat několik zásadních pravidel:

Solárium není vhodné:

ToFitko, kde si odpočinu

Masáže

Pozitivní vliv masáží na lidský organizmus je obzvláště pro sportovce neoddiskutovatelný. Pomáhá fyzicky uvolnit svalové napětí a tím i zmírnit případné bolesti svalů, kloubů, ale i třeba hlavy. Zároveň masáž pomáhá zmírnit i psychický stres a přispět k celkové pohodě těla a mysli.

Ať máte zájem využít masáž pro lepší regeneraci po sportovní aktivitě nebo si případně jen psychicky odpočiout, kontaktujte přímo vybranou masérku/maséra..

Tofitko, kde o mě pečují

Kosmetický salón

V našem centru najdete i špičkový kosmetický salón Michaely Čermákové. Pro bližší informace a rezervace termínů využijte následujících kontaktů:

ToFitko, kde si odpočinu

Wellness a relaxace

Člověk potřebuje nejen makat, ale i odpočívat. Pro vaši pohodu a relaxaci tu máme:

ToFitko, kde si odpočinu

finská sauna

PŘIJĎTE VYZKOUŠET NOVOU SAUNU!

Vzhledem k její oblíbenosti doporučujeme v odpoledních a večerních hodinách rezervaci. V ostatních časech ji doporučujeme také, ale můžete samozřejmě přijít i bez ní a ověřit si vytížení sauny až na místě.

Čím je naše sauna skvělá:

zásady saunování

ToFitko, kde si odpočinu

privátní sauna

Saunování je doporučováno nejen jako relaxační, ale i jako zdravotní prostředek k podpoře imunity s blahodárným účinkem na celkové zdraví člověka. 

Finská sauna pro 2 osoby v oddělených prostorech fitcentra. Intimní a diskrétní prostředí, relaxační hudba, na ochlazování dvě sprchy, prostorná potírna. Ideální kombinace pro váš dokonalý odpočinek.

Prohlédněte si i naší velkou saunu s ochlazovacím bazénkem.

Čím je naše sauna skvělá:

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže. Využijte pro vstup slevu přes nabitý kredit a rezervujte si své místo.

Rezervace privátní sauny je možná nejpozdějí 120 minut předem. Potřebujeme trochu času, abychom vám saunu připravili a vyhřáli.

Případně se podívejte na naší celou nabídku

zásady saunování