Naše služby

Wellness a relaxace

Kromě prostoru pro trénink vám můžeme nabídnout i klid a relaxaci. Můžete u nás navštívit nejen novou velkou finskou saunu i s ochlazovacím bazénkem, privátní finskou saunu, ale i využít služeb masérů.

Tofitko, kde zrelaxuji

Finská sauna

PŘIJĎTE VYZKOUŠET NOVOU SAUNU!

Vzhledem k její oblíbenosti doporučujeme v odpoledních a večerních hodinách rezervaci. V ostatních časech ji doporučujeme také, ale můžete samozřejmě přijít i bez ní a ověřit si vytížení sauny až na místě.

Čím je naše sauna skvělá:

zásady saunování

ToFitko, kde si odpočinu

privátní sauna

Saunování je doporučováno nejen jako relaxační, ale i jako zdravotní prostředek k podpoře imunity s blahodárným účinkem na celkové zdraví člověka.

Finská sauna pro 2 osoby v oddělených prostorech fitcentra. Intimní a diskrétní prostředí, relaxační hudba, na ochlazování dvě sprchy, prostorná potírna. Ideální kombinace pro váš dokonalý odpočinek.

Tofitko, kde chytám bronz

Solárium

Fungujeme bez rezervace

Do bronzova opálenou kůži a hřejivý pocit sluníčka si můžete dopřát v našem novém soláriu Ergoline Evolution 600 Turbo Power. Vylepšená ventilační technika a klimatizační systém, moderní a pohodlná ergonomie, osazení trubic hybrid performance.

UV technologie

Díky speciálnímu složení plynu v UV trubicích a vyváženému spektru záření dosáhnete neuvěřitelně rychle kvalitního, tmavého a dlouhodobého opálení a načerpáte vitamín D pro své zdraví. Již po několika návštěvách budete, jak kdybyste přijeli z dovolené od moře.

Samozřejmostí jsou bezpečné trubice odpovídající aktuálním normám, které pravidelně měníme a hlídáme jejich životnost. 

Při opalování v soláriu je třeba dodržovat několik zásadních pravidel:

Solárium není vhodné:

ToFitko, kde si odpočinu

Masáže

Pozitivní vliv masáží na lidský organizmus je obzvláště pro sportovce neoddiskutovatelný. Pomáhá fyzicky uvolnit svalové napětí a tím i zmírnit případné bolesti svalů, kloubů, ale i třeba hlavy. Zároveň masáž pomáhá zmírnit i psychický stres a přispět k celkové pohodě těla a mysli.

Tofitko, kde o mě pečují

Kosmetický salón

V našem centru najdete i špičkový kosmetický salón Michaely Čermákové. Pro bližší informace a rezervace termínů využijte následujících kontaktů: