Naše služby

co u nás najdete

Máme kompletní vybavení pro cvičení všeho druhu, ať už s pohybem začínáte nebo jste vášnivými sportovci. Snažíme se být protiváhou velkým a neosobním fitness továrnám a vytvářet příjemné prostředí, abyste se cítili při cvičení dobře. Pomáháme s prvními krůčky začátečníkům, ale máme vybavení a prostor i pro trénink profesionálních sportovců.

Tofitko, kde najdu vše

FITNESS

Prostor ToFitko | Pod Palmovkou je protiváhou velkým a často neosobním fitness továrnám. Jsme rodinný podnik a děláme naši práci tak, aby bavila nejen nás, ale hlavně vás. Jsme rádi, že se k nám lidé nechodí předvádět a pumpovat si své ego, ale že cvičí pro své zdraví a dobrý pocit. Na začátečníky nekoukáme shora, ale snažíme se jim vždy pomoci.

Co Vás čeká:

OSOBNÍ TRÉNINKY

Náš tým tvoří zkušení trenéři nejrůznějšího zaměření v oboru fitness a sportu. Ať už hledáte průvodce zdravotním cvičením nebo trenéra, který vás dovede k výsledkům, s naším týmem budete v nejlepších rukách.

tofitko, kDE na to nejste sami

Skupinové lekce

I ve skupinových lekcích se snažíme držet krok s dobou a náš repertoár tvoří oblíbené směry cvičení. Najdete u nás silově kondiční cvičení jako je Les Mills bodypump, kruhové tréninky, intervalové tréninky HIIT, ale také klidnější lekce jako je jóga. 

I když jste začátečník nebo jste na skupinovce nikdy nebyli, nevadí. Stačí jen na začátku říct naší instruktorce/instruktorovi a ti už vám během lekce poradí, co a jak.

Tofitko, kde najdu vše

Spoteee Running Zone kardiozóna

ToFitko s analýzou inbody

profi tělesná analýza

Abyste mohli sledovat, jak cvičení prospívá vašemu zdraví, můžete u nás využít profesionálního přístroje InBody 370s, které vám podrobně změří analýzu složení těla. Jedná se o vyšší řadu přístroje, která se používá i u lékařů a v ambulancích.

Příklad hodnot, které vám naše InBody 370s změří:

TOFITKO I PRO TY NEJMENŠÍ

pohyb dětem

Pod vedením certifikovaných lektorek si u nás zacvičÍ i vaši nejmenší.

Cvičení s kojenci – na lekcích s miminky od 3 do 8 měsíců se setkáte s našimi lektorkami-fyzioterapeutkami, které vás provedou správným psychomotorickým vývojem dětí. Správný start je perfektní základ 😊

Cvičení rodičů s dětmi – pestré a hravé aktivity pro děti od 9 měsíců do 3,5 let. Věkové skupinky jsou úzce specifikované, aby děti rozvíjely dovednosti odpovídající jejich věku. Cvičení je vedeno tak, aby podporovalo nejen pohybový, ale i sociální a rozumový vývoj dítěte.

Kurzy pro předškoláky – první samostatné cvičení bez rodičů pro děti od 3,5 do 6 let. Důraz klademe na všestranný pohybový rozvoj a zdraví prospěšné a zábavné cvičení, které vytváří u dětí kladný vztah ke sportu a smysl pro týmovou hru.

Více informací o kurzech a rezervacích naleznete na www.pohyb-detem.cz.

Koukněte i na facebookové stránky, kde najdete více fotek, jak kurzy probíhají.

Kontakt na koordinátorku kurzů:

Pavlína Radolfová