ToFitko, kde mě to baví

Skupinové lekce

Přemýšlíte, jaká lekce by vás nejvíce bavila? Přečtěte si, co je jejich náplní a co vás čeká. 

Funkční/kruhový trénink

Tento typ lekce je vhodný pro celkový rozvoj fyzické kondice a formování a posílení celého těla, na své si přijdou muži i ženy. Variabilní cviky komplexně zapojují většinu svalových skupin v těle. Jednotlivé cviky jsou prováděny v rychlém sledu ve vyšší tepové frekvenci pod dozorem zkušeného lektora. Součástí tréninku je zahřátí, dynamický strečink a na závěr statický strečink. Výhodou kruhových tréninků je využití různých pomůcek, tudíž stereotypu se rozhodně bát nemusíte. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, lekce funkčního a kruhového tréninku jsou vhodné pro obě skupiny.

Intervalový trénink - HIIT

Vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT = High-intensity interval training) je druh cvičení, při kterém se střídá cvičení o vysoké zátěži nebo frekvenci se cvičením o nízké zátěži nebo krátkou pauzou. Výhodou tohoto tréninkového konceptu je, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení, ale i po něm. Kombinace intervalů přináší nejen výsledky, ale také velký přísun endorfinu, který je návykový 🙂. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Jóga

Obecně známý směr cvičení, mezi jehož výhody patří posílení a protažení celého těla, uvolnění, zbavení se stresu a vnitřní klid. Naši lektoři jógy využívají několik stylů – převážně však kombinaci vinyasa a hatha jógy. Chcete-li se připravit na nabitý den nebo po náročné práci zrelaxovat, je to ta ideální lekce právě pro vás.

Zdravá záda

Zdravotní cvičení s komplexním mobilizačním a regeneračním účinkem na pohybový aparát. Lekce jsou zaměřeny především na zvýšení a udržení dobré kondice páteře a kloubů, na úpravu svalových dysbalancí, odstranění špatných pohybových stereotypů a na navození duševní relaxace i dobré nálady.

Pilates

Koordinační, posilovací a protahovací cvičení zaměřené na hluboký svalový systém, pro správné držení těla a správnou funkci páteře.

Nebojte se zeptat

Pokud by vám jakákoliv informace chyběla, nebojte se nás kontaktovat nebo se za námi stavte a přijďte si lekci vyzkoušet. Když informujete trenéra, že jdete poprvé, určitě vám rád pomůže, dohlédne na správné provedení cviků a trénink vám přizpůsobí.