Fitness instruktorka, kondiční trenérka

Tereza Maxová

Chceš, aby tvoje tělo bylo silné, funkční a zdravé?

Ať už je tvým cílem zhubnout, zpevnit, nebo zlepšit své výkony ve sportu napiš mi a můžeme na tom začít společně pracovat.

Tvůj trénink nebude složený pouze ze cviků na stroji, sklapovaček, zkracovaček a podobných cviků.. Můžeš se těšit na komplexní tréninkový plán, který bude individuálně nastaven tvým potřebám, a hlavně tě bude bavit. Naučím tě vnímat svoje tělo, mít nad ním kontrolu a ukážu ti, že jsi silnější, než si myslíš. Své klienty se také snažím edukovat jak v oblasti cvičení, tak i stravy. Je klíčové, aby klient věděl, z jakého důvodu děláme to, co děláme.

Myslím si, že by v ideálním případě mělo být každé tělo silné, funkční, stabilní, a hlavně zdravé a toho se snažím docílit i u svých klientů.

Specializuji se i na kondiční přípravu ať už hobby tak profesionálních sportovců, tak že ať už si hokejista, judista, tanečnice, atlet a připravuješ se na závody, tak nepodceňuj přípravu. Obecně vnímám velké mezery v přípravě sportovců, a ať už děláš jakýkoliv sport, správná sportovní příprava je základ. Pro podání lepších výkonů, nabrání síly, posílení kloubů, zlepšení výdrže a dynamické síly se vyplatí investovat.

Vzdělání

Specializace

Jak spolupráce probíhá?

Nejdřív začínáme nezávaznou konzultací, kde probereme tvůj zdravotní stav, tvé cíle a časové možnosti. Poté proběhne první zkušební trénink s diagnostikou pohybového aparátu, která odhalí případné dysbalance, na které se následně zaměříme, a dle výsledků přizpůsobíme i tréninkový plán.

Potkávat se můžeme v ToFitko Palmovka, ToFitko Pod Komínem, a nebo v prostorách Fox Gym s omezenou kapacitou, výběr nechám pouze na tobě.

ceník

V ceně – úvodní konzultace, diagnostika pohybového aparátu, sestavení tréninkového plánu, konzultace o výživě

IČ: 19716753; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Tereza Maxová