Osobní trenérka / Trenérka stojek

Pavla Dvořáková

Komplexní pohybový rozvoj

Při své práci vycházím z vlastní sportovní praxe a celoživotního vzdělávání v oboru. To nejdůležitější, co mi školy daly, je o pohybu přemýšlet, ne jej vykonávat bezmyšlenkovitě. To si kladu za cíl i při práci s klienty. Naučit vás, jak s tělem pracovat, jak využít jeho maximální kapacitu bez újmy na zdraví. Pomáhám najít správnou formu pohybu, která je dlouhodobě udržitelná. V překladu takovou, která baví a vede k vysněnému cíli.

„Nepřestáváme si hrát, protože stárneme, ale stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

Vzdělání

Specializace

Lektorská a jiná činnost

Koníčky

Fanoušek Survivoru, milovník pohybu – např. kalistenika, stojky, turistika, silový trénink, kulečník, bowling,výcvik psů (majitelka dvou psích chlupáčů), gastro/kavárno povaleč, když se zrovna nehýbu, odborná četba a vzdělávání v oboru, playstation

Ceník

V ceně není zahrnuto vstupné do fitness.

STORNO podmínky: V případě zrušení tréninku méně než 24 hodin předem je účtován storno poplatek v plné výši ceny tréninkové jednotky. Platnost předplacených tréninků je 6 měsíců, poté tréninky propadají. V případě smluveného pravidelného termínu tento termín zanechávám rezervovaný pouze pokud na něj klient dle domluvy pravidelně dochází. 

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

IČ: 06515517; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Mgr. Pavla Dvořáková

reference

Po úrazu páteře jsem nevěděla, co se sebou dělat. Pohyb byl pro mě obtížný a bolestivý. Začala jsem rapidně tloustnout a mít deprese! Po několika marných pokusech začít opět cvičit a jakkoliv se hýbat jsem dostala nápad, najít si trenéra. Stačilo vyplnit pár řádků v dotazníku na stránkách TOFITKO o tom, jak se věci zhruba představuji. Za pár dní se mi ozvala Pája. Tato milá osůbka si mě vzala do parády a já ji jsem za to moc vděčná! Život se mi změnil o 180 stupňů. Pohyb je pro mě opět radost, závislost a potěšení a jako bonus se mi začalo své tělo opět líbit. Za mě je Pája naprostá jednička.
Nikča
Rekompozice postavy
Sice cvičím téměř 18 let a zkušeností mám na rozdávání, ale i přes to jsem některá slabá místa přehlédl nebo je nebral při tréninku v potaz. Proto jsem vděčný za lidi, kteří jsou na této cestě dál a umějí poradit/pomoci. Děkuji Páje a těším se na další progres.
Kuba
Svalová náprava, mobilita, stojky
Ono se to všude říká - obklopujte se lidma, kteří Vás inspirují. A to, jak Pája maká, jak vypadá a nad věcma přemýšlí je taková bomba! Jestli hledáte trenérku, nemůžu doporučit nikoho lepšího.
Terka
Komplexní pohybový rozvoj
Ahoj Pavlo, musím Ti poděkovat za dnešní trénink. Tvá pověst, která Tě provází se potvrdila do posledního puntíku. Byl to skvělý trénink a už teď mi padají oči. Ani nebudu muset dnes dávat Ashwagandhu na spaní. To byla pecka. Jsi jednička. Tvá pověst, že jsi extra třída a jsi nejlepší je pravdivá.
Péťa
Základy kalisteniky - shyb, dip, klik
Po mém zranění jsem se rozhodla změnit přístup k běhu a na základě doporučení jsem oslovila Pavlu, se kterou jsme se zaměřily na posílení stehenních svalů, kolenních vazů a mobilitu. Díky ní bolest ustoupila. Těším se, co z toho vytřískáme!
Janča
Silově-kondiční příprava bězce, svalová náprava