Sportovní fyzioterapeut a osobní trenérka

Mgr. Kamila Svoboda

Mojí vidinou u klientů není pouze honba za vysportovaným tělem

Již od roku 2017 se zabývám sportovní fyzioterapií i proto nad sportem a především nad sportovci samotnými přemýšlím hlavně v kontextu zdraví a výkonnosti. Mojí vidinou u klientů není pouze honba za vysportovaným tělem, ale především jeho funkčnost v nejlepší možné míře. Ve své praxi využívám konceptu „prehab“, který spojuje fyzioterapii a fitness. Cílem je zabránit případnému zranění pohybového aparátů a v případě, že ke zranění došlo, navrátit tě co nejrychleji do života před úrazem. Sama ráda cvičím, běhám, účastním se OCR závodů, lezu po horách i po stěnách a ráda s těmito sporty pomohu i tobě. Pokud chceš mít jistotu, že si cvičením neublížíš, ale právě naopak, jsem ta správná osoba pro tebe, protože neexistuje špatný cvik, pouze špatná technika.

Vzdělání

Specializace trenérská činnost

Specializace fyzioterapie

ceník Trenérská činnost

ceník fyzioterapie

ceník Fyzio pohotovost

Storno 100%: dopolední tréninky / fyzio, prosím, rušit maximálně do 20:00 předešlého dne, odpolední do 10:00 stejného dne. Podmínky platí i pro mě, pokud je nedodržím, máte jednotku navíc zdarma. Ideální spolupráce pro tréninky je 2x až 1x týdně, v případě dlouhodobější nečinnosti může dojít 1x za dva týdny ke stržení tréninku. Klient si sám platí vstup do fitness. Platnost kreditu maximálně 1 rok.

Časová dostupnost

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi.

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra.

IČ: 08891231; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Mgr. Kamila Svoboda