Fitness trenér

Jakub Souček

Pohyb je život, tak žij!

Jsem certifikovaný fitness trenér s více než 10 lety zkušeností v oblasti fitness. Zdravému životního stylu jsem se začal věnovat v roce 2012. Po několika letech cvičení a samovzdělávání jsem se rozhodl svou životní vášeň spojit se svou profesí. Tak se z vysokoškolského studenta stal trenér, který se od roku 2018 snaží pomoci lidem různých věkových kategorií správně se hýbat, stravovat, i regenerovat. Při mé práci, kterou vnímám jako poslání, aplikuji jak získané znalosti z kolektivních i individuálních sportovních disciplín, kterým jsem se věnoval dříve, tak již své dosavadní trenérské zkušenosti z fitness prostředí.

Můj přístup

U svých klientek a klientů se zaměřuji zejména na silový a funkční trénink, s důrazem na zdraví, udržitelnost a dlouhodobou efektivitu zvoleného výživového i tréninkového směru. Mým cílem je vždy každého, s kým spolupracuji, individuálně navést na správnou cestu co nejvíce vyhovující jeho či jejím aktuálním cílům, přáním a snům, ale především je na této cestě udržet. Toho se snažím docílit vždy individuálním přístupem.

Jako svou celoživotní výzvu vnímám chuť se neustále zlepšovat po fyzické i psychické stránce, stejně jako touhu se dále vzdělávat a co nejvíce pomáhat lidem z nejrůznějšími životními příběhy plnit své sny, a žít zdravý a plnohodnotný život.

Vzdělání a kurzy

Specializace

Záliby

Jdeme na to?

Pokud cítíš, že potřebuješ svému životu dát nový směr, začni hned, protože právě teď je ten správný čas na změnu. Ozvi se mi a domluvíme se na konzultaci, nebo rovnou první trénink. Budu se těšit!

IČ: 07452799; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Jakub Souček