Fitness & Výživa & Masáže & Tejpování

Ing. Roman Svoboda

FUNKČNOST, SÍLA, ZDRAVÍ a VZHLED

Tělo musí být nejprve funkční, poté může zesílit a udržet si zdraví pro neomezenou cestu k vysněnému cíli.

Jsem sportovní nadšenec, OCR závodník, pilot paraglidu a miluji hory a lezení. Svůj pozitivní přístup k pohybu velmi rád předávám dál 🙂 Jako certifikovaný fitness instruktor nabízím individuální (skupinové) lekce zaměřené přímo k dosažení vašeho cíle. Při společných trénincích kladu velký důraz na správné provádění jednotlivých funkčních pohybů a posílení středu těla (HSS / CORE). Dle přání a na základě pohybové (svalové) diagnostiky poskytuji sestavení individuálního tréninkového plánu a koučink v oblasti jídelníčku. V rámci fitness centra velmi úzce spolupracuji s fyzioterapeutkou, která v případě potřeby může být od počátku součástí cesty k našemu cíli.

Úspěšný trénink je pro mě ten, ze kterého odcházíte sice fyzicky unavení, ale v dobré náladě, nastartovaní do dalších denních aktivit a s pocitem, že jsme se společně přiblížili stanovenému cíli.

Fitness a životní motto:            

„Pohyb musí být především zábavou, teprve tehdy bude efektivní a povede k vysněnému cíli. Život je hra a já hraju rád!“

Kvalifikace (fitness, výživa, masáže, kineziotaping)

Obvyklá přání a cíle mých klientů specializace

Lektorská a jiná činnost

ceník

K balíčku 10 a více tréninků první nezávazná schůzka zdarma. Probereme na ní vaše cíle, projdeme pohybovou diagnostiku i InBody vážení, ukážeme si správné držení těla a dýchání. Uděláme vše pro to, aby následující tréninky byly co nejefektivnější.

STORNO podmínky: V případě zrušení tréninku méně než 12 hodin předem může být účtován storno poplatek v plné ceně tréninkové jednotky. Platnost tréninkových jednotek je 6 měsíců, následně může zbývající kredit plně propadnout. V případě smluveného pravidelného termínu tento termín zanechávám rezervovaný pouze pokud na něj klient dle domluvy pravidelně dochází. Klient si sám platí vstup do fitness.

Časová dostupnost

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi 🙂

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra 🙂

reference

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce
K Romanovi jsem se dostal na doporučení kamaráda. V létě rekreačně provozuji cyklistiku a v zimě lyže. Bohužel po zlomenině 2 obratlů na lyžích a jejich půlročním léčení jsem kvůli bolestem zad nebyl schopen ani pořádně sejít ze schodů. Roman navrhl, připravil a vedl trénink tak, že jsem se byl schopen relativně rychle (cca měsíc) posadit na kolo a po 3 měsících znovu postavit na lyže a nyní již bez problémů i běhám a záda nebolí. Romana můžu doporučit – cvičení vždy navrhne podle potřeb klienta (jak fyzických, tak časových), naplno se mu věnuje, trpělivě vysvětluje a hlídá správné provedení. Když už si myslíte, že všechna cvičení znáte, vždycky přijde se něčím novým 🙂 Na Romanovi i oceňuji super komunikaci a ochotu vždy vyjít vstříc.
Pavel
Návrat ke sportu po zlomenině obratlů
Po porodu jsem zůstala asi o sedm kilo těžší, než mi bylo příjemné. Dlouho jsem nevěděla, jak na to a pořád samu sebe omlouvala, proč nemůžu zhubnout. Pak jsem potkala Romana, začala pravidelně cvičit, hlídat se v jídle a s jeho skvělou pomocí jsem zhubla asi 16 kostek másla a začala se cítit skvěle. Roman je profík a navíc lidsky jsme si skvěle sedli, můžu ho jenom doporučit.
Terezka
Redukce a zpevnění
Roman je super trenér a parťák s nekonečnou chutí se zlepšovat, aby svým klientům mohl přinést ještě lepší službu. Pokud potřebujete nabrat sílu a svalový objem, postará se, abyste cvičili ve správné formě, zdravě a se správnými vahami a neurvali se. Navíc má v záloze nekonečný arzenál cviků podpořený výzkumem a správnou teorií.
Jakub
Růst svalové hmoty a zvyšování síly
Tréninky s Romanem naprostá pecka 😀 Každý trénink měl vždy připravený na techniky, které jsem potřebovala trénovat na OCR závody. Cviky měl připravené v různých variantách, přesně do úrovně, která mě posouvala dále a mohla jsem vidět zlepšení 🙂 Díky němu se mi povedlo, že i já jako hobík jsem dokončila Spartan race ultra! Děkuji Romane za všechny tréninky a cenné rady k závodu.
Janne
Příprava na ultra OCR závod