Instruktor fitness a trenér kulturistiky

Evgeny Shengof

celoživotní zkušenosti se sportem

Говорю по-русски!

Již od mala se věnuji profesionálnímu sportu. Od 8 do 23 let jsem hrál fotbal za kluby 1.FC SLOVÁCKO, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Spartak Moskva, SK Kladno, FK Králův Dvůr, FC Chomutov. Po té zvítězila záliba a vášeň k fitness a zdravému životnímu stylu. To mě přivedlo k myšlence se tomuto odvětví věnovat naplno a potřebě si znalosti ucelit. To se mi povedlo získáním certifikace INSTRUKTOR FITNESS a TRENÉR KULTURISTIKY na kurzu od Ronnie.cz.

Nejen tyto získané znalosti, ale i celoživotní zkušenosti se sportem, zdravým stravováním a výživou bych chtěl s radostí a motivací předat svým klientům, tedy vám, kteří čtete tyto řádky.

Primárně se zaměřuji na silový a objemový trénink, ale samozřejmě vám rád pomohu i s jiným cílem. Kontaktujte mě a probereme vaše přání.

Vzdělání

ceník

Časová dostupnost

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi 🙂

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra 🙂

IČ: 02384655; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Evgeny Shengof