První návštěva

Jak začít?

Jdete k nám poprvé a nejste si jistí co vlastně udělat, abyste si návštěvu co nejvíce užili? Rádi vám v pár bodech s první návštěvou pomůžeme

První návštěva

Omrkněte, jak to u nás vypadá

Ujistěte se, že jsme pro vás ti praví. Projděte si naše prostory v galerii nebo prozkoumejte jaký příběh za námi stojí. Pokud byste si stále nebyli jistí, věříme, že vám s přesvědčením pomohou i reference od našich spokojených klientů.

Zabalte si správné věci

Už vyrážíte k nám? Hoďte si do tašky sportovní oblečení, čistou obuv, větší ručník na podložení těla a klidně i lahev na vodu.

Na recepci vám rádi uděláme dobrou kávu, nabídneme proteinové tyčinky, nápoj k tréninku a jiné doplňky. Pokud si zapomenete ručník, můžete si ho za poplatek zapůjčit.

Vyberte si možnost předplacení, která vám sedí

Snažíme se vyhovět všem vašim potřebám a nabízíme tedy řešení pro pravidelné i pro nepravidelné návštěvy.

Jak často nás budete navštěvovat?

Detailní popis najdete v našem ceníku. Na většinu aktivit u nás můžete využívat i MultiSport kartu. První vstup zdarma děláme jen v rámci speciálních akcí, ale máme i jednorázový vstup za rozumnou cenu, a tak si to u nás můžete prvně pořádně otestovat, než se rozhodne pro některé z permic. 

Pravidelně 1 a vícekrát týdně

Nejvhodnější pro vás bude některá z našich permanentek. Čím delší období zvolíte, tím levněji vás vyjde jeden vstup. Pokud byste si vybrali naši nejvyšší permanentku, můžete s ní navštěvovat i další pobočky ToFitko: semiprivátní FoxGym nebo pobočku s moderním saunou Svět pod Palmovkou.

Nepravidelně, ale budu k vám chodit

Máme pro vás možnost dobití kreditu. Dle výše dobití využíváte následně slevy na vaše vstupy.

Zavítám zřídka

Pro vás jsme zachovali jednorázové vstupy

Registrujte se online

Online registrace není povinná, ale urychlíte tím odbavení při první návštěvě. Můžete si rovnou koupit permanentku, dobít kredit nebo třeba zarezervovat skupinovou lekci.

Nebojte se oslovit naše profesionály

Nevíte si rady jak začít s tréninkem ve fitku? Chcete, aby vaše cvičení mělo ten správný efekt? Můžete využít nabídky profesionálních trenérů.

Nejste si jistí něčím jiným? Pak oslovte naši recepci. Speciální dotazy můžete směrovat rovnou na vedení.

Zůstaňte s námi v kontaktu

U nás se děje pořád něco nového. Nejdůležitější novinky vkládáme do aktualit na web, ale nejlepší přehled budete mít, když nás budete sledovat i na Instagramu a Facebooku.