TRENÉRKA / INSTRUKTORKA

Mgr. Marie Junková

Už to bude 12 let, co jsem poprvé přišla do fitka a hodinu strávila na pásu, protože jsem se bála dělat cokoliv jiného. Postupně jsem se vypracovala na pozici mentora a trenéra! Sama se teď věnuji Crossfitu, a vím kolik dřiny stojí každé malé zlepšení.

Ráda budu na začátku Vaší cesty a pomohu překonat obavy ze špatné techniky a chyb. Zkrátka, aby vše fungovalo jak má a dávalo smysl.

Má filozofie je jednoduchá : ,,Chceš být lepší, musíš tomu obětovat kousek pohodlí! „

Vzdělání

Ceník

Proč by mě měli klienti vyhledat

SPECIALIZACE

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce