POMÁHÁME CÍTIT SE LÉPE VE SVÉM TĚLE

ToFitko, kde se cítím jako doma | kde je úsměv víc než biceps | které je lidštější

 

Naše benefity

Proč k nám?

Jsme fitness, kde se budete cítit jako doma. Cílem poboček ToFitko není být další komerční továrnou, ale poskytnout vám příjemný prostor, kde si dobře zacvičíte, a zároveň se budete cítit fajn. Díky našemu týmu a vám, klientům, se nám daří tvořit fitness lidštější.

KOMPLETNÍ ZÁZEMÍ

Najdete u nás posilovnu s moderními stroji, funkční zóny, workoutové konstrukce, silové zóny, dřepovací klece a nespočet dalších pomůcek pro cvičení i regeneraci.

Jdeme kupředu

Inovujeme, držíme krok s trendy v pohybu a fitness a ptáme se na váš názor. Společně tak tvoříme prostředí poboček ToFitko již od roku 2011.

NENUTÍME ČLENSTVÍ

Můžete si vybrat jednorázový vstup, permanentku na měsíc i rok nebo permanentku s nahraným kreditem. Přijímáme také karty Multisport a další zaměstnanecké benefity.

BAVÍ NÁS TO

Od recepce, přes trenéry až po management ToFitko nešetříme úsměvy. Pohyb a sport je důležitou součástí našeho života a prostě nás baví. Doufáme, že vás svým nadšením nakazíme také.

NESVAZUJEME SMLOUVAMI

AKTUALITY

Naše služby

Co u nás najdete

Jsme fitness, kde se budete cítit jako doma. Cílem poboček ToFitko není být další komerční továrnou, ale poskytnout vám příjemný prostor, kde si dobře zacvičíte, a zároveň se budete cítit fajn. Díky našemu týmu a vám, klientům, se nám daří tvořit fitness lidštější.

Galerie

Jak to u nás vypadá

Najdete u nás moderní a čisté prostředí, které jde ruku v ruce s funkčností. Při jeho tvorbě jsme spolupracovali s odborníky v oblasti fitness i designu. K tomu jsme ještě přidali naše mnohaleté zkušenosti z oboru a vytvořili jsem prostor, kam se budete rádi vracet.

KONTAKT

kde nás najdete

Pobočku fitness ToFitko | Pod Komínem najdete doslova pod komínem, protože jsme v areálu bývalého cukrovaru v Praze-Čakovicích v ulici Cukrovarská 987.

Pokud dorazíte autem, máme pro vás vlastní parkoviště zdarma.

Pokud se k nám vydáte MHD, autobusová zastávka Za Avií je hned za rohem.

V týdnu pro vás máme otevřeno od 6:00 do 22:00, v sobotu od 8:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 22:00. Těšíme se na vás.

Recenze klientů poboček ToFitko

První fitko, kde se nebojím cvičit. Přátelská atmosféra a nic mi tu nechybí. Tohle místo je moje srdcovka.
Monika Dubnová
Klientka
Velmi příjemné fitko, milý personál a vše čisté. Navštěvuji pravidelně a rád.
Daniel Riess
Klient
Jestli hledáte nejlepší fitness v Praze, právě jste ho našli ❤️ Já to tady miluju a cítím se tu opravdu jako doma. Tohle fitko vás prostě okouzlí svojí domáckou atmosférou, milými trenéry a veškerým personálem, tím jak se tu o to starají a jak jim záleží na jejich klientech. Děkuji za to, že taková místa jsou 🙏🏻
Aneta Šebková
Klientka
Moderní vybavení posilovny, dostatek prostoru a cvičebních pomůcek, kvalitní běhací pásy a schody. Skvělá komunita lidí, příjemné recepční, ochotný majitel a trenéři. Opakovaně se sem rád vracím.
Michal Kroča
Klient

o nás

NÁŠ PŘÍBĚH

Začali jsme v roce 2011. Už od začátku se snažíme tvořit prostory a celkovou atmosféru ToFitko hlavně spolu s našimi klienty. Protože je to život, ne romantický příběh, ani my jsme se nevyhnuli dramatickým situacím. Přečtěte si celý náš příběh, který utvářel současnou podobu ToFitko.