Aktualita

Mama Gym – lekce pro maminky s dětmi

Rozjíždíme novou službu/lekci  Mama Gym – cvičení pro maminky s dětmi.

Chcete se pravidelně hýbat, být v kondici, ale nemáte hlídání? Cvičení pro maminky je pro vás jako dělané. Maminky si zacvičí, děti si spolu pohrají. MAMA gym není jen o cvičení, ale i setkávání s dalšími rodiči, sdílení rodičovským radostí a starostí.

Lekce jsou určeny především pro maminky s dětmi od 3 měsíců do 3 let. Rozhodující však není věk dítěte, ale spíše zdravotní stav maminky. Pokud se po šestinedělí cítíte dobře a váš gynekolog cvičení doporučí, klidně přijďte. Během lekce můžete kdykoliv svoje miminko obstarat. 

Lekce zahrnuje aerobní prvky, posilování celého těla s využitím dítěte nebo cvičebních pomůcek. Ke cvičení jsou využívány různé pomůcky. Cvičení je vhodné i pro maminky, které se před těhotenstvím/během těhotenství věnovaly sportu velmi málo. 

A kdo vás bude cvičením provázet?

Martin Žáková
Jsem maminka velmi aktivního 20měsíčního Kryštůfka. Před těhotenstvím jsem se pravidelně věnovala sportu, absolvovala jsem kurz fitness trenéra s akreditací MŠMT. Ale po porodu jsem sama narazila na limity hlídání. Nechtěla jsem se však vzdát pravidelného cvičení, a proto jsem hledala možnosti cvičení spolu s miminkem. Se synem jsme navštívili několik různých lekcí, ale buď to nebylo to pravé nebo to bylo příliš daleko. Proto jsme se rozhodli to zkusit sami 🙂 

Zuzana Malá

Jsem trenérka a máma dvou tryskových myší, které se mi staly parťačkami ve cvičení už od miminka. I když občas energie není na rozdávání, cvičení mě vždy dobije a zlepší náladu, takže jsem pak i lepší mámou pro svoje holky. Kromě toho jsem ráda, že jim už od malička můžu do hlaviček uložit pravidelný pohyb jako součást života.

Maminky, přijďte si zacvičit v bezpečné a podporující atmosféře, jedeme v tom všechny spolu!

Co si vzít sebou?

  • sportovní oblečení
  • ručník
  • pití
  • pár hraček (nejlépe takové, které si mohou půjčit i ostatní)
  • svačinku a věci pro děti (děti rády ochutnávají cizí svačinky:)

Rezervace v online rezervačním systému nebo na recepci. Cena 250 Kč. Lze uplatnit vstup na permanentku nebo MS kartu. 

Sledujte MAMA GYM na Instagramu.