Osobní trenérka

Anna Chutorecká

Několik let se aktivně věnuji zdravým formám pohybu. Svými přínosy mě tento směr nadchnul natolik, že jsem se rozhodla pokračovat v něm profesně. V oblasti zdravého a funkčního pohybu se neustále školím, abych svým klientům mohla pomáhát od obtíží spojených s pohybovým aparátem co nejefektivněji.

Celý život jsem rekreačně sportovala. Vystřídala jsem řadu sportů a aktivit a dodnes se aktivního pohybu nevzdávám. Ve volném čase se mimo zdravotní cvičení a pilates aktivně věnuji krasobruslení a baletu. S každým kurzem a zdravotním cvičením posouvám své sportovní výkony vpřed a proto bych i Vám ráda předala svůj recept na zdravý pohyb.

Pro úvodní konzultaci online si zarezervujte čas přes rezervační systém na mém webu nebo mi napište na níže uvedený email.

Vzdělání

2023

2020

Pomohu vám

IČ: 09631569; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Anna Chutorecká

SPECIALIZACE

Klienti nejvíce oceňují

reference

S Klárkou sme si sadli od prvého tréningu a ako človek, ktorý pred tým moc necvičil a považoval sa za "pohybovo nezdatného" som o sebe i o cvičení okamžite zmenila názor. 🙂 Pri cvičení dbáme na správnu techniku a vďaka tomu sa cítim nie len bezpečne, ale zároveň si vždy vyčistím hlavu a nesústredím sa len na čo najrýchlejší výsledný efekt, čo by bola zbytočná a krátkodobá cesta za zdravím. I náročnejšie tréningy zvládam rada a vždy sa na ne teším.
Klaudia L.
Osobní tréninky
S Klárkou Růžičkovou jsem začal cvičit před rokem. Líbí se mi, že každá hodina je zaměřena přesně na moje potřeby a cviky jsou sestaveny s ohledem na výsledky, kterých chci dosáhnout. Klárka stále přichází s novými cviky, všechno mi předvede, vysvětlí a učí mě zacházet se stroji v posilovně. Klárka je zároveň velmi přátelská, na každou hodinu s ní se těším, i když zrovna nemám energii na cvičení, ona mi tu energii dodá a já to vždy dám.
Tomáš V.
Osobní tréninky
Treningy s Klarou su vzdy v dobrej nalade a s usmevom. Ako osobna trenerka je na trening vzdy pripravena, cviky detailne vysvetli, predvedie a nasledne klienta pozorne kontroluje. Vazim si, ze respektovala moju zaciatocnicku uroven a treningy tomu prisposobila, takze som sa vyhol akemukolvek zraneniu. Okrem plnohodnotneho treningu rada poradi napriklad s regeneraciou svalov po treningu ci s upravou jedalnicku.
Olda K.
Osobní tréninky
Když jsem začala s výživovým poradenstvím u Kláry, tak jsem měla trochu zkušeností s jinými poradci z předchozích let. Věděla jsem sice, do čeho jdu, ale Klára předčila moje očekávání. Pod jejím vedením jsem zaznamenala zásadní změny a navíc její přístup a to, že byla vždycky k dispozici mi poradit, moc oceňuji. Vždycky mi hravou formou sestavila jídelníček a zajímala se o to, co mám ráda.
Kristina V.
Výživové poradenství
Klářino výživové poradenství mi ukázalo, že jíst zdravě neznamená se omezovat, že pokud chce člověk zhubnout, nemusí držet diety a hladovět. S Klárou spolupracuji 2 měsíce a její vedení a rady mi změnily úplně pohled na stravu. Vše mi dává smysl i po tak krátké době a výsledky jsou až neuvěřitelné. Klára zohlednila do výživového plánu všechny moje aktivity, životní styl a chutě. Díky naší spolupráci se cítím po celé dny plný energie, i když mám za sebou náročné dny. Kláru bych doporučil všem! Díky Klárko!
Dan
Výživové poradenství
Ke Klárce na individuální lekce jsem chodila v různých momentech života (po potratu, před svatbou, v těhotenství) a vždycky bylo cvičení naprosto skvěle přizpůsobeno tomu, co jsem zrovna potřebovala. Klárka je skvělá trenérka, mám k ní naprostou důvěru, a i když si dávám při hodinách mega do těla, uteče to jako voda. Cvičení jsou různorodá, takže se nikdy nenudím, zároveň vím, že konečně dělám cviky správně a neničím si tělo. Je to asi poprvé v mém životě, kdy se opravdu upřímně těším na cvičení a mám dobrou náladu před, během i po něm, což je v kombinaci s viditelnými výsledky naprosto k nezaplacení.
Kačka
Cvičení pro těhotné / po porodu
Klára je člověk na svém místě. Cvičíme spolu zhruba od 5. měsíce mého těhotenství a i díky pravidelným tréninkům se cítím po celou dobu skvěle. Cvičení mi pomáhá udržovat se v kondici, předcházet bolesti zad a fyzicky se připravit na porod. Klára mi navíc dává různé rady ohledně probíhajícího těhotenství a je vidět, že s tréninky těhotných má bohaté zkušenosti. Navíc vím, že pod jejím dohledem bude cvičení přínosem a neuškodím nevhodně vybranými cviky sobě nebo miminku. Během cvičení Klára velmi dbá na správnou techniku provedení a na to, aby cviky skutečně přinesly kýžený efekt. Výběr cviků je pestrý a trénink předem promyšlený, abychom zapojily všechny důležité svalové partie. Tréninky s Klárou mohu jen doporučit. Porodem naše spolupráce určitě neskončí !
Barča
Cvičení pro těhotné / po porodu