Abychom se tu měli hezky

Společné zásady a pravidla

Abychom se mohli všichni cítit fajn a příjemně se nám cvičilo, připomeňme si pár pravidel, které nám k tomu pomůžou.

ZDRAVÍME SE

Nebojte se říct „ahoj“ a usmát se, ostatní to určitě ocení.

1.

CHOVÁME SE SLUŠNĚ

Snažte se cvičit tak, aby to neobtěžovalo, nebo dokonce neohrožovalo ostatní. Mezi to patří i hlasité vykřikování, zahazování závaží, telefonování nebo pouštění hudby a videií mimo sluchátka. Obdivujte krásy ostatních slušně a v rozumné míře a neohrožujte osobní zónu ostatních.

2.

Jsme vhodně oblečení

Oblečte se pohodlně, ale tak, abyste měli minimálně tričko nebo tílko, kraťasy a ponožky, sportovní obuv je samozřejmě ideální. Chceme být prostředí, kde platí základní zásady etikety, ale také hygieny.

3.

NEPOVYŠUJEME SE NAD OSTATNÍ

Všichni jsme jednou začínali a všichni máme společný cíl – pohyb, který nás baví a cítíme se u něj dobře bez obav, že nás bude někdo kritizovat. Snažme se pomáhat ostatním.

4.

DODRŽUJEME HYGIENU

Dávejte si na stanovištích na stroje nebo na podložku ručník a místo po sobě vždy setřete. V prostoru fitka jsou k dispozici dezinfekční spreje a papírové utěrky přesně pro tento účel. Neobtěžujte ostatní svým potem, ani zápachem.

1.

UKLÍZÍME PO SOBĚ

Činky, kotouče, podložky a vše ostatní vraťte zpět na původní místo. Magnesium používejte jen v nejnutnějším množství a nikdy ne na strojích. Pokud někde viditelně zůstane, otřete ho.

2.

STŘÍDÁME SE NA STANOVIŠTÍCH

Snažíme se mít dostatek prostoru, ale nejsme nafukovací, takže pokud vás někdo poprosí o střídání, pokud je to možné, vyhovte mu. To samé platí o sezení na strojích, pokud necvičíte. Na zprávu můžete odepsat i mimo cvičící místo a mezitím jej někdo může využít.

3.

NÁVYKOVÉ LÁTKY a kouření

Je striktní zakázáno chodit do prostor fitka pod vlivem návykových látek jako je alkohol, drogy apod. Jsme sportovní zařízení, takže ve všech prostorách je logicky i zákaz kouření.

4.

Děkujeme!