Osobní trenér

Vojtěch Kolmistr

Pomůžu ti na cestě k dosažení optimální fyzické kondice a výkonnosti. S odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti silového, kondičního a DNS tréninku dokážu přizpůsobit individuální tréninkový plán, který maximálně využívá tvůj potenciál a pomůže ti dosáhnout tvých cílů.

DNS trénink poskytuje základní stabilizační vzorce pohybu, zlepšuje koordinaci a efektivitu. Mobilita a silová náprava jsou základem. Proto jsou mé tréninky ideální volbou pro sportovce i jednotlivce se zraněními, kteří potřebují rehabilitaci a postupný návrat k plnému výkonu.

Empatie a individuální přístup jsou u mě na prvním místě. Zaměřuji se na dlouhodobý rozvoj a trvalé zlepšování. Mým úkolem bude naučit tě správným tréninkovým technikám a postupům. Tvůj životní styl se změní jak v krátkodobém tak dlouhodobém horizontu.

Vzdělání

Specializace

Nabídka služeb

Časová dostupnost

Ve Světě pod Palmovkou působím dva dny v týdnu – pondělky a středy.

reference

Zde se můžeš podívat na  reference od mých klientů. 🙂

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce