Osobní trenérka a instruktorka skupinových lekcí

Ing. Renata Stachová (Vlčková)

Se mnou vás prostě cvičení začne bavit!

Jsem profesionální osobní trenérka a nabízím vám své služby v oblasti fitness tréninku, zdravého životního stylu a výživy.

Moji klienti jsou ženy i muži všech věkových kategorií, kteří chtějí hlavně redukci váhy, zlepšení kondice, úpravu jídelníčku, řešení svalové nerovnováhy a bolestí zad. Maminkám pomáhám vhodným cvičením zůstat fit celé těhotenství, zvládnout co nejlépe porod, brzy po porodu se dostat zpátky do kondice(zlepšení stavu břišní diastazy (rozestup přímých břišních svalů)), povolené pánevní dno, atd.) a shodit poporodní kila. Sama jsem maminou syna Adriana nar. březen 2019.

Jsem vám k dispozici v posilovně Světa pod Palmovkou a to již od roku 2012. Zde vám mohu nabídnout veškeré své služby – trénink, výživové poradenství, tělesnou analýzu, posílení středu těla, dokonalé odreagování a následnou redukci tukových polštářků. V případě vašeho zájmu jsem připravená vám sestavit kompletní tréninkový plán dle vašich přání a požadavků a dovést vás zdárně do cíle. Pojďte do toho! Na cestu za zdravím, sebevědomím a krásou společně se mnou. Pro domluvení termínu úvodní konzultace a diagnostiky využijte kontaktního emailu či telefonu níže. Termíny přizpůsobím Vašemu přání. Probereme vaše problémy, přání a cíle, kterých byste chtěli dosáhnout. Poté naplánujeme trénink ušitý přímo na míru. V případě zájmu vám sestavím individuální jídelníček, aby sportovní snažení mělo ještě větší efekt.

Zkušenosti, vzdělání a reference

motto

IČ: 75380030; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Ing. Renata Stachová