První návštěva

Jak začít?

Před první návštěvou je nutné navštívit naši hlavní recepci Fitness Světa pod Palmovkou. Permanentky i zakoupený kredit pro vstup platí do obou prostor. K platbě je možné využít i MultiSport kartu.

Poprvé do Fox Gymu

Omrkněte, jak to u nás vypadá

Jedenkrát je třeba se stavit u nás na recepci Fitness Světa pod Palmovkou. Zde dostanete oproti podpisu vstupní kód a případně vám pomůžeme s registrací v rezervačním systému

Než vyrazíte na trénink, je třeba si rezervovat svůj čas. Časový slot rezervace je 1h a je nutné ho pro trénink dodržet.

Při příchodu na adresu Fox Gymu (Novákových 16, Praha 8) využijete svůj kód (u vstupních vrat nalevo), projdete dále do vnitrobloku ještě jednou bránou a následně zadáte znovu svůj kód již u dveří přimo do gymu.

Platba za vstup proběhla buď při rezervaci vašeho času (permanentka a kredit) nebo při využití MS karty ji přímo proti vstupu sami načtete.

V gymu pro vás máme připravené drobné občerstvení jako je káva, vody, tyčinky atd. Pokud si něco dáte, prosíme, zaplaťte kartou na terminálu u monitoru. Na druhou stranu účtenky zapište co jste měli a zanechte nám ji v boxíku. Prosíme, umyjte po sobě nádobí.

Přejeme vám skvělý trénink!

Zabalte si správné věci

Už vyrážíte k nám? Hoďte si do tašky sportovní oblečení, čistou obuv, větší ručník na podložení těla a klidně i lahev na vodu.

Na recepci vám rádi uděláme dobrou kávu, nabídneme proteinové tyčinky, nápoj k tréninku a jiné doplňky. Pokud si zapomenete ručník, můžete si ho za poplatek zapůjčit.

Vyberte si možnost předplacení, která vám sedí

Snažíme se vyhovět všem vašim potřebám a nabízíme tedy řešení pro pravidelné i pro nepravidelné návštěvy.

Jak často nás budete navštěvovat?

Nejvhodnější pro vás bude některá z našich permanentek. Čím delší období zvolíte, tím levněji vás vyjde jeden vstup. Pokud byste si vybrali naši nejvyšší permanentku, můžete s ní navštěvovat i další pobočky ToFitko: semiprivátní FoxGym nebo pobočku s moderním saunou Svět pod Palmovkou.

Máme pro vás možnost dobití kreditu. Dle výše dobití využíváte následně slevy na vaše vstupy.

Pro vás jsme zachovali jednorázové vstupy

Detailní popis najdete v našem ceníku. Na většinu aktivit u nás můžete využívat i MultiSport kartu. První vstup zdarma děláme jen v rámci speciálních akcí, ale máme i jednorázový vstup za rozumnou cenu, a tak si to u nás můžete prvně pořádně otestovat, než se rozhodne pro některé z permic. 

Registrujte se online

Online registrace není povinná, ale urychlíte tím odbavení při první návštěvě. Můžete si rovnou koupit permanentku, dobít kredit nebo třeba zarezervovat skupinovou lekci.

Nebojte se oslovit naše profesionály

Nevíte si rady jak začít s tréninkem ve fitku? Chcete, aby vaše cvičení mělo ten správný efekt? Můžete využít nabídky profesionálních trenérů.

Nejste si jistí něčím jiným? Pak oslovte naši recepci. Speciální dotazy můžete směrovat rovnou na vedení.

Zůstaňte s námi v kontaktu

U nás se děje pořád něco nového. Nejdůležitější novinky vkládáme do aktualit na web, ale nejlepší přehled budete mít, když nás budete sledovat i na Instagramu a Facebooku.