TRENÉRKA

Mgr. Zuzana Malá

Aktivní pohyb je mi od malička vlastní. Léta jsem se věnovala moderní gymnastice (i jako trenérka a rozhodčí), tanci, freestyle frisbee, švihadlu a nakonec jsem zakotvila ve světě fitness.

Nevěřím ve zkratky, zkoušela jsem je a nikdy mě nedovedly k dlouhodobým a udržitelným výsledkům, ani zdravému a fungujícímu tělu. Miluji funkční trénink, do kterého ráda zapojuji nejrůznější druhy pomůcek. Je pro mě důležité, aby cvičení bylo nejen efektivní, ale i zdravé a proto jej propojuji s principy vývojové kineziologie. Mám neustále chuť posouvat se dál a propojovat zdravý životní styl a fitness i s vědomostmi z ostatních oborů, jako je například neurověda a psychologie.

Napište mi a začneme pracovat na vaší fyzické i psychické pohodě.

Vzdělání

SPECIALIZACE

Ceník

Lekce trvá 55 minut. Poplatek 50% z ceny tréninku v případě zrušení méně než 24 hodin předem. Poplatek 100% z ceny tréninku v případě zrušení méně než 12 hodin předem.

Proč by mě měli klienti vyhledat

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce