TRENÉR / INSTRUKTOR

Lukáš Vevera

Jmenuji se Lukáš, je mi 28 let a má sportovní cesta začala v 5-ti letech, kdy jsem začal hrát squash. Později jsem se dal na kolečkové rychlobruslení, kde jsem během 15-ti let kariéry na Evropské reprezentační úrovni dosáhl na 11 titulů mistra ČR a 5 startů na Mistrovství Evropy. Nyní se aktivně věnuji extrémním závodům OCR, posilování, bojovým sportům, cyklistice a v neposlední řadě miluji chození po horách.

Mou celoživotní vášní je také posilování a proto jsem si v roce 2018 udělal licenci osobního trenéra a rozhodl se pomáhat k dosahování cílů také ostatním.

Vzdělání

Cenovka za osobní tréninky

Jednotlivci

Dvojice

SPECIALIZACE

Mým zaměřením je především klientům pomáhat posouvat jejich komplexní fyzickou kondici a nacházet lásku ke sportu a pohybu celkově.

Kdo ke mě může přijít na trénink?

Proč jít na trénink právě ke mně?

Přijď na trénink a zjisti, jak krásný sport je, když se člověk vydá tou správnou cestou 😊

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce