TRENÉR / INSTRUKTOR

Jan Dušák

Na pohyb/cvičení se dívám z dlouhodobého hlediska. Pohyb nemá bolet a možnost a schopnost pohybu by z mého pohledu neměla s věkem klesat. Hýbat bychom se měli celý život. Nejen pro krátkodobé shození váhy, formu do plavek, nebo extrémní výkony (pokud tím nesměřuje naše kariéra a životní cesta).

Věřím, že síla patří ke zdraví. Proto se zaměřuji hlavně na funkčně-silové cvičení. A to jak s nástroji, tak cvičení s vlastní vahou. Svými tréninky se snažím předejít zranění, popřípadě odstranit bolesti vzniklé špatným pohybem, posturou, svalovými disbalancemi a sedavým způsobem života a rozvíjet tělo komplexně.

Do tréninku tak rád zařazuji výbušné prvky, funkční cvičení s různými pomůcky, netradiční pohyby, silové cviky a prvky kalisteniky. Zkušenosti mám i s tréninky na redukci váhy.

Vzdělání

SPECIALIZACE

Ceník

Jednotlivci

Dvojice

Klienti nejvíce oceňují

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce