Joga & Pilates & Zdravotní tělesná výchova

Tereza Sebesta

Díky svému kontinuálnímu vzdělání v oblasti v oblasti jógy, pilates a zdravotní tělesné výchovy mohu nabídnout „tak trochu jiný“ individuální trénink bez fitness strojů a železa.

Mám ráda dynamické jógové styly. Když necvičím, tančím. Pod pseudonymem Treize jsem k vidění v krčmě U Sedmi Švábů nebo kdekoliv, kde se mihne taneční skupina Isizwana, již spoluvedu.

Vzdělání

Můžeme spolu zapracovat na:

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce