Fitness instruktorka, kondiční trenérka

Tereza Maxová

Chceš aby tvoje tělo bylo silné, funkční a zdravé? Ať už je tvým cílem zhubnout, zpevnit, nebo zlepšit své výkony ve sportu napiš mi a můžeme na tom začít společně pracovat.

Tvůj trénink nebude složený pouze ze cviků na stroji, zklapovaček, zkracovaček a podobných nefunkčních cviků.. Můžeš se těšit na komplexní tréninkový plán, který bude individuálně nastaven tvým potřebám a hlavně tě bude bavit. Naučím tě vnímat svoje tělo, mít nad ním kontrolu a ukážu ti, že jsi silnější než si myslíš. Své klienty se také snažím edukovat jak v oblasti cvičení, tak i stravy. Je klíčové aby klient věděl z jakého důvodu děláme to co děláme.

Myslím si, že by v ideálním případě mělo být každé tělo silné, funkční, stabilní a hlavně zdravé a toho se snažím docílit i u svých klientů.

Vzdělání

Specializace

Jak spolupráce probíhá?

ceník

V ceně – úvodní konzultace, diagnostika pohybového aparátu, sestavení tréninkového plánu, konzultace o výživě

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce