Osobní trenérka a instruktorka skupinových lekcí

Nikola Patočková

Vyšla jsem z Improve Academy jako osobní fitness trenérka. Naučili mě, nahlížet na sport a posilování ze zdravotního hlediska. Tímto směrem se chci při sestavování tréninku řídit.

Baví mě funkčnost, proto se můžeš těšit na různorodý trénink, kde budeme využívat vše, co máme po ruce – kettlebelly, TRX, činky, odporové gumičky apod. Zaměřuji se i na posilování s vlastní vahou. Nebráním se ani posilovacím strojům, které ti do tréninku také budu zařazovat. Seznámíme se i s konstrukcí, kde zkusíme ručkování, lezení či shyby.

Využijeme vše, co posilovna nabízí a rozhodně nebudeme na jednom místě! Tak se neváhej ozvat a já sestavím trénink přesně dle tvých představ a cílů.

Vzdělání

Specializace

Zájmy

Ceník a nabídka služeb

Časová dostupnost tréninků

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi 🙂

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra 🙂

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce