Osobní trenérka

Michaela Larvová

Sport je mou součástí již od malička. V dětství to byla hlavně atletika a bojový sport taekwon-do. Nyní je to hlavně fitness, hot jóga, běh a plavání. Ráda překonávám sama sebe, proto jsem se zúčastnila již 2 půl maratonů, 2 sprint triatlonů a jiných závodů na kole či běhu. A radost z pohybu chci předávat i ostatním.

Ve svých trénincích se inspiruji prvky bikram jógy, kterou praktikuji již přes 6let. Zakládám si na individuálním přístupu. Během tréninku vždy zohledňuji zdravotní stav klienta, jeho fyzickou kondici a cíle.

Vzdělání

Nejčastější přání klientů

Pomůžu Vám docílit skvělých výsledků a ukážu Vám, že chodit do fitka je radost! 🙂

Ceník

Časová dostupnost

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink.. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi 🙂

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra 🙂

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce