Sportovní fyzioterapeut a osobní trenérka

Mgr. Kamila Svoboda

Již od roku 2017 se zabývám sportovní fyzioterapií i proto nad sportem a především nad sportovci samotnými přemýšlím hlavně v kontextu zdraví a výkonnosti. Mojí vidinou u klientů není pouze honba za vysportovaným tělem, ale především jeho funkčnost v nejlepší možné míře. Ve své praxi využívám konceptu „prehab“, který spojuje fyzioterapii a fitness. Cílem je zabránit případnému zranění pohybového aparátů a v případě, že ke zranění došlo, navrátit tě co nejrychleji do života před úrazem. Sama ráda cvičím, běhám, účastním se OCR závodů, lezu po horách i po stěnách a ráda s těmito sporty pomohu i tobě. Pokud chceš mít jistotu, že si cvičením neublížíš, ale právě naopak, jsem ta správná osoba pro tebe, protože neexistuje špatný cvik, pouze špatná technika.

Vzdělání

Specializace trenérská činnost

Specializace fyzioterapie

ceník Trenérská činnost

ceník Fyzio pohotovost

ceník fyzioterapie

Storno 100%: dopolední tréninky / fyzio, prosím, rušit maximálně do 20:00 předešlého dne, odpolední do 10:00 stejného dne. Podmínky platí i pro mě, pokud je nedodržím, máte jednotku navíc zdarma. Ideální spolupráce pro tréninky je 2x až 1x týdně, v případě dlouhodobější nečinnosti může dojít 1x za dva týdny ke stržení tréninku. Klient si sám platí vstup do fitness. Platnost kreditu maximálně 1 rok.

Časová dostupnost

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi.

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra.

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce