masérka

Markéta Rejmanová

Ve světě sportu a fitness se pohybuji od roku 2010, kdy jsem sdílela byt se studentkami FTVS (fakulta tělesné výchovy a sportu), kterým jsem aktivně pomáhala s přípravou na zkoušky a státnice. Já jsem v té době studovala anatomii a fyzilogii zvířat.

V roce 2014 jsem začala pracovat v rodinném fitku jako recepční. Od té doby pravidelně cvičím a zkouším různé treninkové metody. Momentálně se věnuji hlavně powerliftingu a mobilitě.

Dlouho jsem zvažovala, jakou masérskou školu zvolit a nejvíce mě oslovila škola J. Herverta, šéf maséra českých olympioniků. Absolvovala jsem kvalifikační kurz SPORTOVNÍCH masaží a získala certifikaci maséra.

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce