Fitness trenér

Jakub Souček

Jsem certifikovaný fitness trenér s více než 10 lety zkušeností v oblasti fitness. Zdravému životního stylu jsem se začal věnovat v roce 2012. Po několika letech cvičení a samovzdělávání jsem se rozhodl svou životní vášeň spojit se svou profesí. Tak se z vysokoškolského studenta stal trenér, který se od roku 2018 snaží pomoci lidem různých věkových kategorií správně se hýbat, stravovat, i regenerovat. Při mé práci, kterou vnímám jako poslání, aplikuji jak získané znalosti z kolektivních i individuálních sportovních disciplín, kterým jsem se věnoval dříve, tak již své dosavadní trenérské zkušenosti z fitness prostředí.

Vzdělání a kurzy

Specializace trenérská činnost

Záliby

Motto

Jdeme na to?

Pokud cítíš, že potřebuješ svému životu dát nový směr, začni hned, protože právě teď je ten správný čas na změnu. Ozvi se mi a domluvíme se na konzultaci, nebo rovnou první trénink. Budu se těšit!

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce