Osobní trenér, poradce pro zdravý životní styl

Ing. Martin Hrazdil

(aktuálně nemám prostor pro příjmání nových klientů)

Jsem vyznavačem různých cvičebních stylů, ale hlavním cílem je pro mne rovnováha. Jen tak dokážeme fungovat dlouhodobě zdravě a můžeme se sami na sebe více spoléhat. Tělo je jako dětská „stavebnice“. Nejdřív poznáváme jednotlivé kousky podle barvy, velikosti nebo tvaru, zjišťujeme vzájemnou návaznost a potom z každého dílu stavíme konkrétní cílový model. Nastavuji tréninkové lekce dle tělesné konstituce, historie, cílů a pohybových možností.

Všechny aspekty PSYCHOLOGIE, STRAVA, POHYB a vnější prostředí se vzájemně ovlivňují. Jestli si nevíte rady, kde je vaše překážka, tak vám mohu pomoci najít příčinu, kterou společně odstraníme. Zaměříme se na prevenci, která vás posune dopředu a změní pohled na svět kolem vás.

Zkušenosti, vzdělání a reference

Specializace trenérská činnost

Kde se učím a inspiruji

zájmy

motto

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce

Od svých deseti let jsem osm let závodně hrála basketbal. Poté jsem se začala aktivně věnovat kondičnímu posilovaní, zdravému stravování a výživě. Jako certifikovaná trenérka nabízím individuální lekce a tréninky na míru klientům.