Instruktor fitness a trenér kulturistiky

Evgeny Shengof

Говорю по-русски!

Již od mala se věnuji profesionálnímu sportu. Od 8 do 23 let jsem hrál fotbal za kluby 1.FC SLOVÁCKO, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Spartak Moskva, SK Kladno, FK Králův Dvůr, FC Chomutov. Po té zvítězila záliba a vášeň k fitness a zdravému životnímu stylu. To mě přivedlo k myšlence se tomuto odvětví věnovat naplno a potřebě si znalosti ucelit. To se mi povedlo získáním certifikace INSTRUKTOR FITNESS a TRENÉR KULTURISTIKY na kurzu od Ronnie.cz.

Nejen tyto získané znalosti, ale i celoživotní zkušenosti se sportem, zdravým stravováním a výživou bych chtěl s radostí a motivací předat svým klientům, tedy vám, kteří čtete tyto řádky.

Primárně se zaměřuji na silový a objemový trénink, ale samozřejmě vám rád pomohu i s jiným cílem. Kontaktujte mě a probereme vaše přání.

Vzdělání

ceník

Časová dostupnost

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi 🙂

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra 🙂

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce