Fitness trenér

Cassidy Edewi

Již dlouhodobě se věnuji fitness a rád bych Vám ukázal, že cesta zdravého životního stylu může být zábava a příležitost k novým zkušenostem. Zaměřuji se nejen na zvýšení fyzické zdatnosti, ale také na celkovou rovnováhu. S mým osobním a přátelským přístupem Vám pomohu dosáhnout Vašich individuálních cílů s ohleduplností k Vašim možnostem. Budu Vás motivovat na cestě k silnější a lepší verzi sama sebe. Neváhejte mě kontaktovat a společně probereme Vaše cíle a možnosti na nezávazné schůzce.

Specializace

ceník

Délka tréninku je 60 min. První schůzka k tréninkům je vždy nezávazná. Probereme Vaše cíle a domluvíme se na případné spolupráci.

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce