Osobní trenérka fitness

Barbora Vachtová

Od svých deseti let jsem osm let závodně hrála basketbal. Poté jsem se začala aktivně věnovat kondičnímu posilovaní, zdravému stravování a výživě. Jako certifikovaná trenérka nabízím individuální lekce a tréninky na míru klientům.

Vzdělání

Specializace trenérská činnost

Je pro mě velmi důležité, aby každý mnou navržený trénink nebo jídelníček klientovi maximálně vyhovoval, jak ze zdravotního hlediska, tak co se týče stanovených cílů. Odměnou je pro mě společná radost ze splněných cílů.

Zájmy

V současnosti se nejvíce věnuji kondičnímu posilování ve fitness a zdravému udržitelnému přístupu ke stravování. Aktivně jako trenér jsem připravovala svého přítele na pohárové i mistrovské soutěže v kategorii mens physique, kde pravidelně sbíral úspěchy a pódiová umístění. Pomáhám svým klientům najít životní rovnováhu jak ve stravování, tak při cvičení. Extrémy a diety u mě nehledej, ale buď si jist, že na tebe dohlédnu při dodržování tvých stanovených cílů 🙂 Už se moc těším. 

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.
Vašek
Kompenzace profesionálního sportovce